2733
2734
عنوان

باردارم.میخام پیاده برم خونه مادر شوهرم .بیست دقیقه پیاده راهه

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 45 پست
تا ماه نهم بارداریم سرکار بودم بخاطر شرایط اون موقع مون دو ساعت رفت و دو ساعت برگشتم تو ترافیک میمون ...

و منی ک تو بارداری انقد باید دراز کش بمونم تا کپک بزنم انقدر ک بارداریم عذاب آوره از باردار شدن مجدد وحشت دارم

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا ماه نهم بارداریم سرکار بودم بخاطر شرایط اون موقع مون دو ساعت رفت و دو ساعت برگشتم تو ترافیک میمون ...

واقعا؟خودمم دوس دارم راه برم شبها پاهام دردمیکنه خابم نمیبره 

یکسره درازکشیده ام 

شوهرم حساسه هی میگه بچه کاریش نشه راه نرو بیرون نیا .

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم
2731
پیاده روی خوبه اتفاقا.برو حالا هرجا حس کردی سختته اسنپ بگیر

نه میخام پیاده روی کنم توماشین حالت تهوع میگیرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم
ب خودت ظلم نکن   پیاده روی داشته باش  مث ی ادم عادی زندگی کن وقتی بارداریت پر خطر ن ...

دقیقا پس قدیم چه جور ۱۰ تا بچه میوردن تو مزرعه کار میکردن کارهای خونه رو هم میکردند 

ب خودت ظلم نکن   پیاده روی داشته باش  مث ی ادم عادی زندگی کن وقتی بارداریت پر خطر ن ...

مامانمم میگه حالموبهم زدی ازبس درازکشیده ای بلندشو راه برو اخرای بارداریت باید جرثقیل بیارن بلندت کنن اینطوری😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40

والا زن دایی من موقع حاملگی میگفت ننیتونم بشینم باید یکاری بکنم بدم میاد هی بیفتم 

زنای حالایی 20 دقیقه نمیتونن راه برن

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
سلام گلم از من می‌شنوی پیاده نرو اطللللا چون بچت خیلی کوچیکه بهتره مراعات کنی به حرف شوهرت گوش کن بن ...

یعنی خدایی نکرده کاری میشه؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا زن دایی من موقع حاملگی میگفت ننیتونم بشینم باید یکاری بکنم بدم میاد هی بیفتم  زنای حالایی ...

میبینی😉😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جنین تو ۷ لایه محافظت شدس با ۴ تا بچه باید بدونید که 

عزیزم من دوتا از بچه هام تو دچهار هفتگی  به خاطر پیاده روی سقط شدن ولی حالا شاید بدن این خانم با بدن بنده فرق داشته باشه وهیچ‌اتفاقی نیفته والا منم خواستم کمکش کنم نخواستم نگرانیشونو بیشتر کنم  خوب مگه اون بیست دقیقه روبان ماشین بره چه اشکالی داره  بعداً که جنینش بزرگتر شد بره پیاده روی. دیگه خودش می‌دونه 

میبینی😉😂

خدایی بلند شو یه زره راه برو 

والا همه حامله میشن این لوس بازی یارو در نمیارن

20 دقیقه میخوای راه بری تو معدن که نمیخوای کار کنی 

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍

اشکالی نداره. راه رفتن. فقط کیف سنگین نداشته باش. قدمهای اهسته بردار.   و. تو راهم. اگه. جایی بود. تونستی. یکم. بشین مثلا مغازه ای پار‌کی.   اونم چون اولین بارته میخوای پیاده روی کنی بهت فشار نیاد.  اتفاقا. کار خوبی میکنی.    من تو بارداریام. حتی باشگاه هم میرفتم. و ورزش هوازی میکردم.  پیاده روی هم داشتم.