2733
2734

تایپک قبلی گفتم

5سال پسر عموم  باهام هست حتی تا هنوز که دانشگاهم

الان به نتیجه رسیدم که خانوادم همچیو میدونن... 

کل فامیل وملت خبر دارن.. باهم هستیم.. 

خواهرش هم عروسمون هست... منتظرم از خواب بیدار بشه

برم پیشش بهش بگم.. این جریان چندساله پیش امده 

من 4تا خواستگار داشتم داداشت گفت جواب منفی بده فعلا زود برات ازدواج...... 

حالا هم هنوز باهمیم باید بیاد خواستگاری م اگه نیاد یا خودم بلایی سرخودم میارم یاهم باید تو طلاق بدی فامیلی هم تموم بشه

دارم میترکم 5سال محبتش کردم تمام وقتم براش گذاشتم حالا یکی دیگه را بگیره ومن بمونم وحسرت هاش

خاک توسرم مامانم همیشه میگفت اسباب بازی پسر عموت شدی کوتاه نمیاوردم 

چقد منو همه جا برد چقد توجمع روم کراش بود ابروم همجا برد یبارم نشد بگه عاشقتم 

ابجیش بیدار بشه دعوامون میشه بخدا ولش نمی کنم

به خودش بگو آبجیش چه گناهی کرده

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

زورت به پسر عمو و عمو و زن عموت نمیرسه ، اون آبجی بنده خدا رو گیر آوردی ؟ 😐😐😐😐😐

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم

به عروس‌تون چه ربطی داره 

وقتی اونی که باید بخواد بیاد خواستگاری پسره هست 

این حرفارو به پسره بگو 

از اول بهت قول ازدواج داد؟ 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

آره ابجیش هم یه بهونه باشه که التماس کردی تورو گرفتیم و اینو هی بکوبه سرت..

ملت فهمیدن که فهمیدن برا خودت ارزش قائل شو..وقتی حتی بهت ابراز علاقه هم نمیکنه برا چی پاش موندی‌.

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز