2752
2734
عنوان

من خیلی خجالت میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1388 بازدید | 97 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اقایون بی شرف و بی ذات و وجود درخواست ندین کثافطا  میبینید ک کارد بزنید خونم درنمیاد باز پرو پ ...

عزیزم کی از خدا مهربون تر؟؟؟

از خدا خالصانه لطب بخشش کن و اشتباهتو فراموش کن

مطمئن باش خیلی از درا ب روت باز میشه

همچی تموم شد و برای همیشه تو رفتی💔امیدوارم بعد از تو به آرامش برسم💔 تابستونی که توی اون از دست دادم و هیچی بدست نیاوردم....😅الان تنهای تنهام و ناامید، روزای پوچ و خالی پشت هم داره میگذره تازه دانشگاهم باید برم افسرده شدم و حوصله ندارم حتی خداهم منو تنها گذاشته... این روزا حالم بهتره تازه خودمو و خدارو پیدا کردم تازه به آرامش نزدیک تر شدم ولی هنوز بهش نرسیدم...شکر❤روزای درهم برهم و شلوغ روزایی که مغزم موقع خواب هم بیداره روزایی که ته ته ته قلبم به رویاهام فکر میکنم و امید میگیرم🌱💔 من دیگه حوصله و ذوق هیچیو ندارم...12.9🖤 چقد بده ی سری واقعیتا عین سیلی باشه تو صورتت...۱.۱۸🖤۲.۹ کاش قلبم تپیدن بلد نبود...🙂
اقایون بی شرف و بی ذات و وجود درخواست ندین کثافطا  میبینید ک کارد بزنید خونم درنمیاد باز پرو پ ...

چون هول هستن 

خاک بر سرتون خدا ازتون نگذره 

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
2731
توبه کن عزیزم و اسغفار خدا میبخشتت انشالله 

رم نمیشه خجالت میکشم از خودم بدم میاد 

میگم حقمه هرچی سرم بیاد ولی خدایا کل زندگیمو بخاطر جاهلیتم سیاه نکن😭

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
رم نمیشه خجالت میکشم از خودم بدم میاد  میگم حقمه هرچی سرم بیاد ولی خدایا کل زندگیمو بخاطر جاهل ...

دورت بگردم گذشته دیگ عزیزم🥺❤️توبه کن دیگ انجام ندی خدا میبخشتت

کاربری دونفره رها و ماهور❤️
نی نی سایت جز اینکه الان سرزنش کنن کاری بلند نیستن برو یه مشاور خوب

ب مشاور تو چشماش نکا کنم بگم من با ی ادم هرزه تفاوتی ندارم😭:)

ینی عکس و این چیزا:)😭  خدایا منو ببخش من جاهلیت کردم من نادونی کردم😭 زندگیمو بخاطر این تباه ...

مهم اینه که الان فهمیدی کارت اشتباه بوده و پشیمونی از کاری که کردی خجالت میکشی این ینی توبه دلتو بخدا بسپر و شروع کن نماز بخون مطمعن باش خداعم بخاطر اینکارت زندگیتو درست میکنه 

همین که پشیمونی اشکال نداره دیگه ،خدا بخشیددت و خودت هم خودت رو ببخش🌺

امیدوارم صورتت تو تصویر نبوده باشه. بعضی زن ها کل عمرشون رو این جوری تباه می کنن و زن صیغه ای بیچاره میشن. خداروشکر که اشتباهت رو فهمیدی و یکی از اونا نشدی

( ⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠ω⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠)
همینکه پی بردی ب اشتباهت‌ بردی خوبه از خدا بخواه از ته دلت ک‌ببخشتت و میبخشه...خدا خیلی مهربونه

الان اگ برچسب هرزه و اینا بهم بزنن راست گفتن؟😭