2733
2734
عنوان

جلسه اول خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 46 پست
حتما چون فضاش رمانتیکه طرف تحریک میشه😂😂😂😂بابا بس کنین این حرفا رو کافی شاپ نرفتی تو عمرت؟؟؟اخه ک ...

کی از تحریک حرف زد؟ موضوع اینه که اونجا موضوعات و کسایی که باعث حواس پرتی میشن ممکنه زیاد باشه.

تمسخر دیگران و افکار، رفتار یا عقایدشون چیزی به شما اضافه نمیکنه عزیزم.

ما یه بار با مادرا رفتیم پارک و مامانم چایی و بیسکوئیت اورده بود و فرش پهن کردن نشستن ما هم اونطرف ...

مرسی گلم

اینجا انگار همه دعوا دارن، سریع جبهه میگیرن و تمسخر و فلان..

هرکی شبیهشون بود اوکیه، نبود حمله و تمسخر

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مرسی عزیزم که درست و بالحن مناسب راهنمایی میکنی.

خواهش میکنم ان شاء اله خدا همسر خوبی نصیبتون کنه 

ازدواجت رو به خدا بسپار بگو اگه خوبه همه چیزو خوب و راحت پیش ببر و اگر خوب نیست خدا خودت یه جوری بهم بزن قبل اینکه دلمون گیره هم بشه اگه به خدا بسپاری خودش بهترین رو سر راهت میزاره و جور میکنه 

مرسی گلم اینجا انگار همه دعوا دارن، سریع جبهه میگیرن و تمسخر و فلان.. هرکی شبیهشون بود اوکیه، نبود ...

آره پیاما رو خوندم

با لحن مودبانه هم میشه ادم نظر بده نمیدونم بعضیا چرا انقد بی ادبن.

مزار هم جای بدی نیس مث پارکه و فضا اروم و ارامش خاصی داره من زیاد دیدم ک مخصوصا ادمای مذهبی قراراشونو این جور جاها بزارن مزار شهدا و امازاده و حرم و..

ان شاالله ک موفق باشی و بهترین تصمیمو بگیری

2731
خواهش میکنم ان شاء اله خدا همسر خوبی نصیبتون کنه  ازدواجت رو به خدا بسپار بگو اگه خوبه همه ...

انشالله، توکل بر خدا

بخوام تاپیک حذف بشه باید چیکار کنم؟

حالم رو بد کردن دوست ندارم حرفاشون بمونه اینجا

انشالله، توکل بر خدا بخوام تاپیک حذف بشه باید چیکار کنم؟ حالم رو بد کردن دوست ندارم حرفاشون بمونه ...

حقیمتش نمیدونم 

ولی بیخیال باش اینجا هزار جور آدم با سنین مختلف وعقاید و آداب مختلف هست ناراحت نشو و از کنار حرفهاشون بگذر و بی تفاوت باش 

خوشبحالت چقد باورت قویه

سلامت باشید 

گویند با خدا باش پادشاهی کن 

اول و آخر آدم جز خدا مگه کسی رو داره 

خداست که از همه چیز و همه کس آگاهی مطلق داره و ما موجودات با درک اندک هستیم پس چه بهتر که همه چیز رو به خدا بسپاریم اینطوری دیگه جلز و ولز الکی هم نمی‌کنیم و خودمون رو اذیت نمی‌کنیم سر کارهایی که عواقبش رو نمیدونیم 

من که ازش نتیجه دیدم 

@niniyar_2     سلام، لطفا این تاپیک من رو حذف کنید. تشکر

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
خب این تاپیک منو اذیت میکنه، باید چیکار کنم؟

فردا بفرستید برای نی ی یار 1

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
@niniyar_1     عزیزم این تاپیک منو حذف کن. دستت بی بلا

حذف تاپیک با من نیست لطفا به امضام رجوع کنید ممنون