2752
2734
عنوان

فکر میکردم اگر طلاق بگیرم راحت میشم تا اینکه همه چی بدتر شد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1350 بازدید | 50 پست
خب تو پیگیر شو گاهی باید غرورتو زیر پا بزاری تا به مقصد برسی تو زن و شوهری غرور معنی ندارد عزیزم من ...

بیخیال طلاق گرفتن رفته شوهرش نیست مرده ذره ای دوسش داشت یه سراغی میگرفت الان خدا میدونه تو فکر بعدی شایدم رلی چیزی داره دوسش داشت طلاقش نمیداد این پیگیر بشه غیر تحقیر شدن و بدتر شدن حالش کمکی بش نمیکنه

بیخیال طلاق گرفتن رفته شوهرش نیست مرده ذره ای دوسش داشت یه سراغی میگرفت الان خدا میدونه تو فکر بعدی ...

درسته دوست عزیز ولی حداقل خودخوری نمیکنه و باخودش میگه من تلاشمو کردم ولی نشد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واقعا🫠🥺 چجوری میگذرونی روزارو

اونموقع ک بهت گفتم برو بیرون باهاش حرف بزن گفتی ن تو دادگاه به مامانم دست نداده یا اون موقع که باباش زنگ زد واسه اشتی شرط گذاشتین باید فلان و بهمان باشه یا اونموقع ک گفتم عصبانیه ازش  شکایت کردی هرچی گفت سکوت کن ولی تو پیام چه حرفا که بهش نگفتی .حق طلاق میخاستی .معلومه اونم فکرمیکنه برگردی بازم دنبال دادگاه بازی میری پس دیگه ولش کن وسعی کن یه ادم جدید وارد زندگیت کنی وانشالله خوشبخت بشی عزیزم

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
اونموقع ک بهت گفتم برو بیرون باهاش حرف بزن گفتی ن تو دادگاه به مامانم دست نداده یا اون موقع که باباش ...

بخدا قبول کن که اونم خیلیییی کم کاری کرد اصلا تلاشی نکرد چرا کارای اونو یادت رفته چقدر بهش گفتم نزار تموم شه درستش کنیم هنوز دوست دارم تهش چیشد؟؟...

اون هیچ تمایلی نداشت مگه کم واسطه اومد بینمون

بخدا قبول کن که اونم خیلیییی کم کاری کرد اصلا تلاشی نکرد چرا کارای اونو یادت رفته چقدر بهش گفتم نزار ...

من تاپیکاتو دنبال میکردم عزیزم بهت گفتم همین بلا سر منم اومده بود اونیکه پیش قدم شد من بودم والتماسش کردم تا راضی شد .الان زندگیمون ارومه ولی خیلی از خصلتای قدیمشو داره که من دندون رو جیگر گذاشتم.الانم بیخیال وقتی جهازتم اومد یعنی دیگه هیچ چیز مشترکی بینتون نیس دنبال ی جدیدش باش حتی شده دوستی موقت ودرحد صحبت معمولی تابفهمی دنیا فقط حول محوراون مرد نمیچرخه

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من