2752
2734
عنوان

بنظرتون واقعا اب خوردن روی پوست تاثیر داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقا من داخل اینس دیدم دکتره داشت صحبت میکرد میگفت حتی تشنتونم نیست اب بخورید برای رفع سموم بدن خی ...

شما گرسنه نباشی غذا میخوری؟؟؟

هرموقع بدن با کمبود اب مواجه میشه مغز فرمان تشنگی میده علاوه بر اب اشامیدنی کلی مواد خوراکی دیگه مثل نوشیدنیا و سبزیجات و میوه ها اب بدن تامین میکنن پس زیاد از حدش ضرر داره..یه سریا در روز دوتا قوری چای میخورن بعد میگن واای اب اصلا نمیخورم خب همون چای کلی بدن ابرسانی میکنه...

چی هست؟

آب طعم دار

هم خوشمزش هم خیلی تاثیرات خوبی داره، به پوست کمک میکنه واسه لاغری خوبه سموم رو دفع میکنه

بزنی گوگل میاره

توی یه بطری هر میوه ای که دوست داشتی مثلا خیار و نعنا، خیار و لیمو، پرتقال و لیمو، توت فرنگی و ... هر چی که دلت خاست

برش میزنی و میریزی تو آب

بعد بطریت رو ۴. ۵ ساعت میزاری یخچال که میوه ها خاصیت خودشو بده به آب

و طی ۱۲ ساعت میخوری آب رو

2731
اون قندیه ک با چای خورده میشه اسیب میزنه خود چای کالریش صفر انگار ک اب داغ میخوری...

نمیگم که آسیب میزنه.

بحث کالری ام درست میگی کالریش صفره

ولی چای کلا بدن رو خشک میکنه و اصلا جایگزین مناسبی برای آب نیست

ببین من پارسال تصمیم گرفتم هرروز ۱۰ لیپچوان آب بخورم 

روز سوم یهو درد بدی پیچید توشکمم 

نصف شب رفتیم بیمارستان 

دکتر گفت سنگ کلیه ات افتاده درحالیکه اصلا نمیدونستم دارم

پس آب خیلی خوبه

نمیگم که آسیب میزنه. بحث کالری ام درست میگی کالریش صفره  ولی چای کلا بدن رو خشک میکنه و اصلا ...

من خیلیارو دیدم وقتی عطش دارن یه لیوان چای میخورن ک عطششون برطرف بشه

دوغ نوشیدنیه ک بدن خشک میکنه و بعد از خوردنش عطش میگیری

من خیلیارو دیدم وقتی عطش دارن یه لیوان چای میخورن ک عطششون برطرف بشه دوغ نوشیدنیه ک بدن خشک میکنه و ...

عطش خب اره با هر نوشیدنی ایی که شیرین نباشه برطرف میشه

من کلا بحثم اینکه که نمیتونه کاری که آب میکنه رو انجام بده! زیادش هم اصلا برای بدن خوب نیست

کلا چای یه فنجون همون موقع که دم کردی باید بخوری بعدش دیگه سم عه