2752
2734
عنوان

۷ ماهه شدم هنوز رو اسم به توافق نرسیدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 47 پست
عزیزم من اشتباه متوجه شدم تاپیک تونو و فکر کردم مشکل دارید که دختره چون خیلیا هستن میگن فقط پسر من ا ...

سلامت باشید عزیزم انشالله

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من اسم ماهلینو دوست دارم خیلی شوهرم میگه تلفظش سخته

ما الان یه ماهلین یکساله داریم ماشاالله واقعا ناز و خاصه 

همش حس میکنم تاثیر اسمش بوده 

و تو این یکسال هیچکس سخنش نبوده ب راحتی صداش میزنیم 

بگو تو صداش کن الین 

منم حامله هستم   قبل از تعیین جنسیت   با شوهرم یه اسم انتخاب کردم    ولی یه شب خ ...

من سر اسم داداشم خواب دیدم که محمد باشه همون اسمو براش گذاشتن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی پاییز ؟؟

بله دیدم میذارن

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
منم حامله هستم   قبل از تعیین جنسیت   با شوهرم یه اسم انتخاب کردم    ولی یه شب خ ...

میتونین رضا صداش کنید ولی شناسنامه‌ش چیز دیگه باشه، بعدا که بزرگ شد اگه دلش خواست میتونه بره همون رضا رو بذاره تو شناسنامه‌ش ولی برعکس باشه نمی‌تونه عوض کنه ممکنه ناراحت بشه

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   

اسی جان انشالله که بسلامتی دختر گلت و بعل بگیری تاپیکای قبل و خوندم اگه اشتباه نکنم شما از قرص جلوگیری استفاده میکردی بعد از قطع قرص چند ماه طول کشید بار دار بشین و از چه قرصی استفاده میکردین برای جلو گیری قرص ال دی؟

دلم میخواست اسم داداشم رو زنده کنم    الان موندم

اون کار هم اشتباهه به نظرم 😐

ممنونم عزیزم  یعقوب    

روحشون شاد به نظرمن اگه با دو اسمه بودنش مشکل ندارید مثلا تو شناسنامه رضا بذارین یعقوب صداش کنید

1
5
10
15
20
25
30
35
40