2752
2734
عنوان

دلم خیلی براش تنگ‌شده....

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 48 پست
ممنونم عزیزم ان شالله بله عزیزم اسمش روی پسرمه کارای خدا حتی تاریخ تولد پسرم باهاش یکی شد

ای وای قلبم گرفت...😭

اصلا چیزی ندارم بگم 

میشه بگی چرا فوت کرد و چند سالش بود فوت شد؟

چه کسی گفت که مستی فقط از جام شراب است/من ز میخانه ی چشمان تو هر لحظه خرابم❤

یعنی با علم بر اینکه قصد ازدواج نداره باهاش موندی؟ خوب کسی که از اول اینو میگه یعنی رفتنیه دیگه نیست؟ حداقلش اینه که طرف میگه بریم جلو ببینیم چی پیش میاد، به درد هم میخوریم یا نه. 

خطاب به بعضیا:جواب دادن به یه سریا توهین کردن به خودمه، اگه جوابتو نمیدم یعنی نمیتونم شعورم رو در حدت پایین بیارم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راه رفتنیو باید رفت، الان جدا بشی و کسی بیاد سر راهت که باهم اینده‌ی مشترک داشته باشید خیلی بهتر از اینه که پنج سال دیگه از این ادم راهت جدا می‌شد و عمرت تلف می‌شد تو میموندی و تو. ایشالا بهترینا رقم بخوره برات،که میخوره🤍

خطاب به بعضیا:جواب دادن به یه سریا توهین کردن به خودمه، اگه جوابتو نمیدم یعنی نمیتونم شعورم رو در حدت پایین بیارم.
اخه چیکار کنم مثلا؟

کلاسی باشگاهی پیاده روی  کل وقتت رو پر کن شده با دوست خانواده فامیلی که باهاش صمیمی هستی شده حتی پیش مشاور برو اما نزار /خیلی ببخشید/ یک انسان بی ارزش که بی لیاقتیش رو بهتون ثابت کرده روح و روانتونو بهم بزنه اون میتونست شمارو داشته باشه و نخواسته به قول خودتون اون بوده که ول کرده، پسهیچوقت حق برگشت نداره زندگی زمین بازی نیست که هرکی هروقت جا زد بره

2731
اوهوم....بنطرت برمیگرده؟گ

نمیدونم؛ بفرض ک برگشت، قبولش میکنی بازم؟

خود را تنگ در آغوش بگیر و دلخوش به رویای دیگران نباش؛ تو اولین و آخرین انسان در جهانِ خود هستی و با پایان تو جهان نیز به پایان می‌رسد.
راه رفتنیو باید رفت، الان جدا بشی و کسی بیاد سر راهت که باهم اینده‌ی مشترک داشته باشید خیلی بهتر از ...

عزیزم مرسی ازینکه وقت گذاشتی و کلی برام تایپک کردی خیلی با پیامت اروم شدم مرسی😭

من انقدر دوسش داشتم میگفتم هرچی شد به جهنم فقط باشه مهم نیست قصد ازدواج نداره..

خدا نکنه عزیزم ۲۹ سالشون بود گلم تصادف کردن

ای بابا....

ایشالا دلت همبشع خوشبخت و اروم باشه عزیزم🌹محتاجم ب دعا...

کلاسی باشگاهی پیاده روی  کل وقتت رو پر کن شده با دوست خانواده فامیلی که باهاش صمیمی هستی شده حت ...

مرسی ازینکه وقت گذاشتی برام تایپ کردی ....دقیقا باید اینکارارو کنم ...نمدونم چرا با اینکه در حقم بدی کرده دلم براش تنگ میشه اخه....

نمیدونم؛ بفرض ک برگشت، قبولش میکنی بازم؟

نمدونم...شاید اگه توبه کنه از بدیاش برگردم...

کسی که میدونه بارفتنش چقدر اذیت میشی ولی تورو به حال خودت ول میکنه میره ارزش یه روز صبر کردنو هم نداره؛ اگه بیادم باز میره. فراموش کردن سخته ولی غیرممکن نیست، به‌جای دلتنگی برای کسی ک تورو نخواسته تایم و انرژیتو صرف خودت کن. خدا بهت آرامش بده ♥️

خود را تنگ در آغوش بگیر و دلخوش به رویای دیگران نباش؛ تو اولین و آخرین انسان در جهانِ خود هستی و با پایان تو جهان نیز به پایان می‌رسد.
کسی که میدونه بارفتنش چقدر اذیت میشی ولی تورو به حال خودت ول میکنه میره ارزش یه روز صبر کردنو هم ندا ...

مرسی عزیزم ازینکه کقت گذاشتی کلی تایپ کردی با حرفا شمام اروم شدم....اره واقعا شما درست میگید...ارزش نداره....

انشالله زودتر حالم خوب شه کاملا

نمدونم...شاید اگه توبه کنه از بدیاش برگردم...

ارزش تو خیلی بیشتر آدمیه ک نمونده و رفته‌..