2733
2734
عنوان

داشتم به این فکر میکردم که من تاحالا مسافرت نرفتم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1481 بازدید | 67 پست
دقیقا یکی میشناسم میلیاردر مسافرت نمیره بعد ما ۲۰ تومن دستمون میاد میریم همون مسافرت خرج میکنیم

دقیقا ما هم جز دسته اولیم😐

نمیدونم چرا خانوادم اصلا سفر اولویتشون نیست 

با اینکه خسیس نیستن

اگر از نظر مالی مشکل ندارین کمی بیشتر برین 

واقعا تو مسافرت همه چی هست از عوض شدن روحیه تا رشد شخصیتی برای این که مجبوری با بعضی کمبودها و تاخیر ها وو نقض تمایلاتت کنار بیای.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش منم مثل شما بودم 🥲  همسرم اصلا وقت نداره ولی من انقددددددد میرم رو مخش تا مجبور میشه دو س ...

ما برعکسیم🤦🏻‍♀️ همسرم‌همش میگه و من ی بار بچه رو ب۶انه میکنم ی بار گرما ی بار سرما

اصلا اسم‌سفر میاد استرس میگیرم. فکر میکنم‌برم‌اینجا س اتفاقی میفته من‌نیستم. خیلی حس بدیه

2731
خخخخ  چرا ؟؟ من از ماشین بدم میاد یعنی بدم میاد با ماشین راه دور بریم  مگه اینکه توی مس ...

این یه دلیلشه 

شدیدا وسواسیم هر غذایی نمیتونم بخورم..معده م حساسه 

لباسام چروک میشه حموم هر روز باید برم نمیشه 

گرما اذیتم میکنه حالت تهوع میگیرم و....

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
این یه دلیلشه  شدیدا وسواسیم هر غذایی نمیتونم بخورم..معده م حساسه  لباسام چروک میشه حموم ...

منم همه این فاکتور ها رو دارم بجز حالت تهوع 

بخصوص قسمت حمام رفتن خیلی نگرانم میکنه 

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
منم همه این فاکتور ها رو دارم بجز حالت تهوع  بخصوص قسمت حمام رفتن خیلی نگرانم میکنه

و دسشویی رفتن..😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم