2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توحموم شونه نکن.

یه مدت از سشوار و اتو و ....استفاده نکن

موهاتو با حوله نچلون و آروم و ملایم نمشو بگیر

ماسک بیرون حمام یا روغن نارگیل بزن به ساقه موهات

موهاتو با کش نبند.با کش پاچه ای یا ساتن یا کلیپس ببند.

از بالش نخی استفاده کن.آب زیاد بخور

اگه مقدوره برات اوزون تراپی کن.

حتما ساقه موهاتو چرب کن.ترجیحا روغن نارگیل یا بادوم.

شبا موهاتو یا باز بزار یا شل بباف

بعد یه مدت خوب میشه کامل

2731
من تا روی موهامم هست راهکار دارین💔💔💔

چندماه پیش موهای منم اینجوری شده بودن رفتم ارایشگاه با دستگاه کات لیزری برام برطرفشون کردن، بعدم بهم گفتن موهاتو همیشه نباف تا موخوره نزنن چون یکی از علتاش اینه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 

نع روتین مو دام نه پوست هیچکدوم مشکل ندارن بعضیا با کلی روتین باز پوست و موشون مشکل داره باید کوتاه کنی پروتئینه کنی

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤

نباید بزاری موهات اصطحکاک پیدا کنه

روبالشتی ساتن استفاده کن

موهاتو بباف خصوصا موقع خواب و زیر شال و مقنعه

برس فلزی استفاده نکن

و مهم ترینش از یه ابرسان خوب که مورو چرب نکنه خیلی هرروز استفاده کن .قبل از حموم کردن هم اگه روغن تراپی کنی خوبه بعدشم که همون ابرسانتو استفاده کن

روغن نارگیل بعد حموم بزنم یا قبل؟

قبلش یک ساعت قبل حموم با هر روغنی که دوست داری روغن تراپی کن موهاتو

بعد از حموم که موهات خشک شد روغن نارگیل بزن چون سبکه و زود جذب و حالت چربی رو مو نمیمونه

برعکس من شنیدم ببافند بهتره که

نه من تا الان از چند نفر اینو شنیدم اخه خودمم همیشه میبافتم که اینجوری شد بخصوص شبا

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎