2733
2734
عنوان

بیاید بگید تو این قیافه چی میبینید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 52 پست
عکس تو خدایی بدجورگرفته بودی اولیه رو  دومیه خیلی خیلی خوشگلی و چهره ات تودل بروعه

مرسی عزیزم از این همه لطفت

پادشاه قلمرو خودت باش حتی اگر قلمروت به اندازه عرض شانه هایت باشد

عکس دومو دوباره بذار

بریت ماری چشمهایش را میبندد. کنت چشمهای بریت ماری را میبوسد. اوایل ازدواج همیشه این کار را میکرد. بریت ماری دیگر تنها نبود. چون کنت به او نیاز داشت و وقتی کسی به تو نیاز داشته باشد،دیگر تنها نیستی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوشکلی که. برو خدا رو شکر کن چهرت خیلی خوبه. روحیه نداری فقط. احتمالا مدل آرایشی که بهت بیادو پیدا نکردی هنوز

بریت ماری چشمهایش را میبندد. کنت چشمهای بریت ماری را میبوسد. اوایل ازدواج همیشه این کار را میکرد. بریت ماری دیگر تنها نبود. چون کنت به او نیاز داشت و وقتی کسی به تو نیاز داشته باشد،دیگر تنها نیستی.

ببین مشخصه کمال طلب هستی. اینو همیشه یادت باشه: همین که تر و تمیز باشی و آرایش و لباسی که بهت میاد و پیدا کنی کافیه

اگر به اینا قانع نشی دیگه میشی مثل سلبریتیهایی که انقدر جراحی میکنن که زشت و ناجور میشن 

خوشکلی که. برو خدا رو شکر کن چهرت خیلی خوبه. روحیه نداری فقط. احتمالا مدل آرایشی که بهت بیادو پیدا ن ...

تو خونه مامانم مدام سرزنشم میکنه هصلا ازم تعرسف نمیکنه بخاطر همین حس بد دارم به تودم

تو خونه مامانم مدام سرزنشم میکنه هصلا ازم تعرسف نمیکنه بخاطر همین حس بد دارم به تودم

🥺🥺🥺😭😭😭

خیلی ناراحت کننده هست ولی دیگه بچه که نیستی

خودتو سرگرم زندگی و کار کن و زخمهای روحتو خودت مرهم بذار

بعضی رفتارای پدر و مادرا خیلی ضربه میزنه به آدم

اینبار اگر چیزی گفت بگو مگه من چمه؟؟؟ خیلی هم خوبم

بذار تو دلت نمونه حرفت

🥺🥺🥺😭😭😭 خیلی ناراحت کننده هست ولی دیگه بچه که نیستی خودتو سرگرم زندگی و کار کن و زخمهای روحتو ...

چی بگم والا انگار که منو نمیبینه البته کارای خوبمو 

ولی اگه ی اشتباه کنم اون موقع وا مصیبت