2733
2734
عنوان

بدن درد بعد ورزش

| مشاهده متن کامل بحث + 84 بازدید | 28 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم معلومه که این جوریه ولی حقشونه ایشاالله سر شون بیاد تو خود اروپا اینطوری که اونا میگردن به خدا اگه اونا بگردم میگردن ولی تو پارتی و انجور چیزاشون بخدا داداشم میگفت رفته آزادی مرده از نمی دونم از اروپا بود کجا بود اومده بود میگفت آقا ببخشید اینجا فلان مراسم (اسمشو نمی دونم یادم رفته اونجا یه مراسم دارن دخترا باز میگردن همینجوری رژه میرن) میگه نه آقا آقاهه تعجب میکنه میگه پس چرا دخترا اینجوری میگردن

تاپیکتون رو قفل کردید گفتم اینجا بگم، قشنگم این اقایونی که میگید جای خلوت گیرتون بیارن بهتون رحم نمیکنن، مطمئن باشید چادرم قرار نیست مانعشون بشه، اینو جدی میگم

وگرنه من به شخصه با پوشش بیش از حد باز موافق نیستم که بازهم به من مربوط نمیشه، اما چیزی که واضحه اینه که حجاب هم به هیچ عنوان مانع این نرهایی که همچین فکر کثیفی دارن نیست

چطور اجازه دادی مرد نامحرم جلوی شما حرف های زشت بزنه در مورد همجنس خودتون غیرت داشتی از اون تاکسی پ ...

من تو تاکسی اون نبودم من اونجا منتظر اسنپم بودم که برسه بعدم دختره رفته بوده من بزای کسی که خودش برای خودش ارزش قائل نیست چه کاری میتونم بکنم 

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
در رابطه با تاپیک جدیدتون

بله عزیزم منم میدونم ادم مریض کم نداریم قطعا کسی مریض باشه به چادریش هم رحم نمیکنه اما بالاخره ما خودمون باید در برابر این ادما از خودمون محافظت کنیم ،من اصلا منظورم به این نیست همه چادر بپوشن ولی واقعا اون وضع لباس رو بخدا اصلا منوه زن بودم شرمم میومد ،شلوارش هم کوتاه بود هم کلن از ران تا زانو هیچی نداشت ،زیر کت هم فقط یه نیم تنه حریر تنش بود که قشنگ تمام سینه هاش پیدا بود ،من میگم این ادم مریضه که اینجوری اینجا لباس میپوشه چون میدونه مردم اینجا این چیزا رو ندیدن و چقدر براش خطرناکه،اگه اشتباه میگم شما بفرمایید عزیزم

تاپیکتون رو قفل کردید گفتم اینجا بگم، قشنگم این اقایونی که میگید جای خلوت گیرتون بیارن بهتون رحم نم ...

عزیزم اینجا براتون نوشتم میشه لطفا بخونید تو همین تاپیکم 

من تو تاکسی اون نبودم من اونجا منتظر اسنپم بودم که برسه بعدم دختره رفته بوده من بزای کسی که خودش برا ...

میتونید قضاوت نکنید

وقتی قضاوت کردید

شهامت داشته باشید نظر دیگران را هم بشنوید.

همین که قفل کردید تاپیک را

یعنی خودت به حرف خوات ایمان نداری

تو استادیوم مردها به زنها بی دلیل بی احترامی کردند 

گفتند خانم ها دیگه نیان استادیوم

شما هم منطقت همینه

فکر نمی کنم نوع لباس ملاک ارزش گذاری آدم ها باشه

اون آقا وحشی و بی تمدن بوده

هیچ ربطی به لباس کسی نداره

میتونید قضاوت نکنید وقتی قضاوت کردید شهامت داشته باشید نظر دیگران را هم بشنوید. همین که قفل کردید ...

من انچه شرط بلاغ بودم گفتم هرکس مختاره پند بگیره یا بی اهمیت رد بشه

میتونید قضاوت نکنید وقتی قضاوت کردید شهامت داشته باشید نظر دیگران را هم بشنوید. همین که قفل کردید ...

عزیزم مکان عمومیه تو خونش لخت برگرده به کسی ربطی نداره فکر کن تو اتوبوس بشینی یکی جوراب بد باشد دستش بگیره شما معترض نمیشی؟