2733
2734
عنوان

دیگه داریم به پایان مدرسه نزدیک میشیم حستون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 30 پست
زود تموم شد ولی حس عالییییی دارم  خیلی برنامه ها دارم برا بعد مدرسه فقط منتظرم تموم شه

منم خیلی برنامه دارم میخوام یه لیست هم تهیه کنم از بس خوشحالم که داره تموم میشه ولی خداروشکر هم میکنم برام سریع گذشت چون اصلا خوشحال نبودم الان فقط باید یه هفته دیکه تحمل کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که خوشحالم   معلم هستم نقشه کشیدم تا لنگ ظهر بخوابم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
فقط دلم میخواد تموم بشه این مدرسه  خسته شدم از بس امتحان دادم و استرس کشیدم  والا بخدا.. ...

من انقد حالم بد شد که حتی روانشناس هم رفتم فقط میخوام زودتر تموم شه راحت شم 

2731
ببین اینکه از درس و مدرسه خلاص میشیم خیلییی خوشحالمممم من دلم برای همه ی دوستام تنگ میشه  بعد ...

من که حالا دوستی نداشتم دلمم براش تنگ شه محیط اونجا واقعا برام زندان بود دارم راحت میشم خیلی برام خوبه

اع خانم معلم پیشاپیش روزتونم مبارک:) خدایی ایقد با ماها بد نباشین کلافه شدیم البته شما رو نمیدونم

مرسی عزیز دلم.

نمی دونی معلمی چقدر سخته. ولی باور کنید سخت‌گیری ها برای آینده خودتونه. وگرنه فرقی به حال معلم نمیکنه که قربونت برم. 😉😉

دوبار بخونی هم آسون میشه هم دل معلمت رو شاد می‌کنی عزیزم. پس بخوان. 😁😂

بخونیم هم معلوم نیست چی به چیه واقعا

ولی خب بازم اره دیگه باید درس خوند و کاره ای شد نمیشه بیکار باشی که 

بخونیم هم معلوم نیست چی به چیه واقعا ولی خب بازم اره دیگه باید درس خوند و کاره ای شد نمیشه بیکار با ...

این دیگه به اول امید و دوم انتخاب رشته درست شما بستگی داره.

نگران نباش... ان شاء الله بهترین راه رو انتخاب می کنید. 

موفق باشید عزیزم. 🙏🌹