2752
2734
عنوان

خواهرا لطفااا ژیلتی که زود کند نشه معرفی کنید🙏😭

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 23 پست

من  مارک ونوس چندین ساله استفاده میکنم سریش قابل تعویض هست من بارها از یه سری استفاده میکنم همچنان تیز خیلی دیر کند میشه و داروخانه ها سری یدکشو و خودش رو دارن قیمتش یه مقدار بالاس ولی محشره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خطرناک و بیماری زاست 

از چه نظر؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدا میگه اینجوری حرف بزن:😍  🥥همیشه راستگو باش. آل عمران/۱۷ ☁️با آرامش و نرمی حرف بزن. طه/۴۴ 🥥ازحرف هاۍبیهوده دوری کن. مؤمنون/۳ ☁️با زبان خوش سخن بگو. بقره/۸۳ 🥥حرف‌های نیکو ومنطقی بزنی. اِسراء/۵۳ ☁️پرخاش نکن. اِسراء/۲۳   چقدر شبیه این آیه‌ها هستیم؟!(:🚶  #اللَّھُـمَ‌‌‌‌عجِّـلْ‌لِوَلیِڪَ‌ألْـفَـرَج 🤲🏼♥️  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌️
2731
از چه نظر؟

ببین من تو کار تتو و تیغ و این چیزام 

اگه تیغ یکبار خیس یا اسافاده بشه حتی تیغ هایی ک روی پوست واقعی کشیده نمیشدن تولید میکروب میکردن اگه اینطوری بود که تیغ های تتو قیمت بالایی دارن ولی حتی مال خود شخص برای بار دوم نباید استفاده بشه عامل هپاتیت و بیماری پوسای بنظرم نوره اصل استفاده کن و تیغ یکبار مصرف من یکبار ب زیر بغلم ژیلت بزنم همونجا میندازمش اشغال 

خب آخه شخصیه دیگه می شورم باخودم میارم بیرون بعد الکل میزنم توی زیپ کیپ توی کمد نگه می دارم یعنی ...

ی تحقیق کن سلول های مرده میرن لای تیغای ژیلت هر طور بشوری و الکل بزنی نمیتونی کامل تمیزش کنی همون سلول مرده بین تیغای ژیلت باعث انواع بیماری بخصوص هپاتیت