2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیشوخی من فست فودی و ماکارونی و اولویه و سالاد ماکارونی و انواع  املت و مرغ و ماهی بلدم درست کنم. اما تا حالا فقط ماکارونی و املت و فست فود درست کردم😁😂.

تو اکسیتوسین منو درگیر خودت کردی.!
2731

مرغ نمک و فلفل سیاه میزنم 

میندازمش تو فر با یه قالب کره ی دقه دقیقه بعد ی لیوان اب جوش اضافه میکنم تا وقتی اون اب کشیده میشه مرغارو سر ده دقه برمیگردونم 

بعد ک ابش کاملا کشیده شد زعفران غلیظ دم کرده میریزم رو مرغا اجازه میدم ب خورد مرغا بره هی سر دوسه دقه زیر رو میکنم ک ب خورد هردو طرف بره و زعفران هم کشیده بشه ابش و بعد مرغا تو کره قشنگ سرخ شن دو طرفشون و اماده 

من عاشق این دستور مرغم ما بهش میگیم مرغ کره ای

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
یعنی هیشکی حال نداره 😅

زرشک پلو : اول گوشتت رو تو روغن زیاد سرخ میکنی تا جایی که کاملا طلایی بشه دو طرفش تو یه ظرف‌دیگ پیازارو خلالی میکنی پیتزا که سبک شد و لعاب انداخت بهش نمک زردچوبه فلفل سیاه ادویه کاری و سیر سرخ شده و رب اضافه میکنی بعد گوشتارو داخلش میچینی روش رو سه چهار لیوان آب میریزی و میزاری دوساعت یا یک ساعت و نیم بپزه نیم ساعت قبل خاموش کردن شعله بهش دوتا چوب دارچین و نصف قاشق رب انار اضافه میکنی میتونی زعفرون هم بریزی 🥰❤️

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕
وای چه لاکچری با این که از پاستا خوشم نمیاد ولی دوست دارم طرز پختت بدونم

خیلی خوشمزس

مرغ رو نواری کن با کره و سیر و ادویه(نمک،فلفل،آویشن) سرخ کن

قارچ هارو هم سرخ کن،بعد مرغ سرخ شده رو بهش اضافه کن باهم تفت بده،حالا خامه رو به این مواد اضافه کن،مثلا برای چهار نفر ۶ تا قاشق خامه...بعد کم کم یک و نیم لیوان شیر رو اضافه کن،بعد ۲ قاشق غ پنیر پارمزان 

پاستا های ار قبل پخته شده رو به این مجموعه اضافه کن،میتونی پنیرپیتزا هم بزنی جای پنیر پارمزان 

جعفری خرد شده هم در آخر بزن