2733
2734
عنوان

اگر شما شک داشته باشین که یه آقایی به خانومش خیانت میکنه..‌‌

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 30 پست
یا خدا ؛چقدر راحت تهمت می‌زنید  خداوند می‌فرماید:هرگز آبروی مومنی رو به خاطر گناهی نبرید شاید ...

نه وایسه کار که از کار گذشت و این خانم کاملا روی زندگیش سوار شد بگید خب حلال خداست تا چهار تا ایراد نداره

با یه شماره ناشناس و طوری که پای خودت گیر نباشه به خانمش بگو.

یا اگه بلدی یه روز همینجوری حرفشو بنداز و بگو راستی اون روز همسرتون و خانم فلانی رو اونجا دیدم و.... یه داستانی بگو ولی متوجهش کن.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با یه شماره ناشناس و طوری که پای خودت گیر نباشه به خانمش بگو. یا اگه بلدی یه روز همینجوری حرفشو بند ...

دقیقا همینجوری غیر مستقیم میخواستم بگم که خودش پیگیر شه و حواسش باشه ولی واسه همینم شک دارم.

بنده خدا خانومه فروشنده‌ست صبح تا شب مغازه‌ست دلم میسوزه براش

2731
یا خدا ؛چقدر راحت تهمت می‌زنید  خداوند می‌فرماید:هرگز آبروی مومنی رو به خاطر گناهی نبرید شاید ...

من تهمت نزدم و نگفتم صد درصد خیانت میکنه

و اینطور مستقیم هم نمیخواستم به خانومش بگم

نه وایسه کار که از کار گذشت و این خانم کاملا روی زندگیش سوار شد بگید خب حلال خداست تا چهار تا ایراد ...

خوب اگه اشتباه کرده بود و آبروی اون زن و مرد رو برده بود ویا باعث یه دعوای شدید بشه چی؟؟؟ اونموقع چی؟؟؟فقط جوابشو حتما بهم بگو ،مغلطه هم نکن ؛درست بگو اگه این اتفاقا بیفته مثلا تو چه جوابی میدی؟؟؟

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوب اگه اشتباه کرده بود و آبروی اون زن و مرد رو برده بود ویا باعث یه دعوای شدید بشه چی؟؟؟ اونموقع چی ...

عزمزمه من اگر ببینم خانمی که قبلا ظاهرش مذهبی بوده الان و بعد مرگ شوهرش عوض شده با همسر خانم همسایه دارن جایی میرن و اون آقا وقتی آشنا میبینه فرار میکنه فقط یه چیز به ذهنم میاد. مغلطه هم شما داری میکنی. از این توجیهات نکن لطفا. متنفرم از کلاه شرعی بازی و اگه یه درصد تهمت زده باشی و آبروی مومن و فلان...زن مومنه هر چقدرم نیاز داشته باشه نمیره آرسن لوپن کنه با شوهر یکی دیگه بره جایی...حتما پدری برادری فامیلی چیزی هست که حمایتش کنه...اگر کار درستی می‌کرد دلیلی نداشت فرار کنه که دیده نشه

عزمزمه من اگر ببینم خانمی که قبلا ظاهرش مذهبی بوده الان و بعد مرگ شوهرش عوض شده با همسر خانم همسایه ...

دقیقا میدونستم مغلطه میکنی 

گفتم چه جوابی میخوای بدی به اون خانم و آقا؟؟؟خوب بلدی که تصویر سازی کنی واسه خیانت

تصویر سازی کن اگه اشتباه کرده بودی جوابت دقیقا به اون بنده خداها چی بود؟؟؟به خدا قسم که مطمئنا باز مغلطه میکنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیقا میدونستم مغلطه میکنی  گفتم چه جوابی میخوای بدی به اون خانم و آقا؟؟؟خوب بلدی که تصویر ساز ...

شما تصویر سازی کن یه خانم با آرایش غلیظ و پوشش نامناسب با شوهر یه خانم دیگه دارن میرن راز و نیاز کنن یا تحقیقات علمی انجام بدن که  آقاهه تا آشنا میبینه برمیگرده فرار میکنه؟!؟! دوست عزیز خوابی یا خودتو زدی به اون راه؟ یا نکنه خودت از اون خانومایی؟ شما بجای مغلطه کردن بیا جواب بده که البته جوابی هم نداری

امثال شما ها تا منافعتون ایجاب کنه زیر پوشش دین و حق الناس و ... قایم میشید

طرف چیزی که داره میگه اظهر من الشمس بعد یکی میاد میگه نه هیچ کاری نکن اگه یه درصد تهمت زده بودی چی🤣🤣🤣🤣🤣مثل این میمونه بگی بیرون نرو اگه یه درصد تصادف کنی چی

شما تصویر سازی کن یه خانم با آرایش غلیظ و پوشش نامناسب با شوهر یه خانم دیگه دارن میرن راز و نیاز کنن ...

وای خدای من تو دیگه کی هستی؟؟؟یه سوال ساده رو نمیتونی جواب بدی 

بعد دو صفحه دو صفحه باز مغلطه میکنی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما تصویر سازی کن یه خانم با آرایش غلیظ و پوشش نامناسب با شوهر یه خانم دیگه دارن میرن راز و نیاز کنن ...

در ضمن وقتی توی بی‌شعور منو نمیشناسی و به من  میگی توهم از اون دسته خانمایی 

معلومه که این صحبت هات در مورد این همسایه و خانمه هم چیزی جز تهمت و افترا نیست 

در ضمن دفعه دیگه به کاربرای نی نی سایت تهمت نزن 

خیلی غلط اضافه میکنی راحت به همه تهمت میزنی 

خوبه منم ندیده و نشناخته هزار تا تهمت بهت بزنم؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در ضمن وقتی توی بی‌شعور منو نمیشناسی و به من  میگی توهم از اون دسته خانمایی  معلومه که ای ...

وقتی جواب نداری و میزنی به در چرند گویی

خیلی سخت شده برات که کار زشت یه عده علنی بشه؟ لابد بعدم میخوای بگی تا کفشای منو نپوشیدن قضاوتم نکنین. شما که نمیدونین چی به من گذشته مجبور شدم برای منافع خودتم زندگی یکی دیگه رو خراب کنم اگه مجبور نبودم که نمیکردم...

وقتی جواب نداری و میزنی به در چرند گویی خیلی سخت شده برات که کار زشت یه عده علنی بشه؟ لابد بعدم میخ ...

چرند رو توی بی‌شعور میگی که هر چی از دهنت در میاد میگی 

پدربزرگم خدابیامرز میگفت آدم نافهمی از غضب خدا بدتره 

تمام 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرند رو توی بی‌شعور میگی که هر چی از دهنت در میاد میگی  پدربزرگم خدابیامرز میگفت آدم نافهمی از ...

خدا انشالله اونایی رو که نمیدونن هدایت کنه اونایی هم که میدونن ولی برای منافعشون خودشون رو میزنن به اون راه شرشون رو از سر همه کم کنه و به خودشون برگردونه