2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ کمبودی😭

این کمبوده دختر حتما توجه پدر برات نبوده منم اینجور شدم یبار باور کن چون بابام احساسی نیست ولی فراموشش کن شما هیچ جوره باهم تفاهم ندارید بعدم تو جوونی کیسای مناسب 

جنگ با خودت از اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی به یه بی ظرفیت شان!
2731
عشقه دیگه چه میشه کرد  سن و سال و قیافه و .... نمیشناسه  اونم تورو دوست داره؟

عشق بر اثر ارتباط و شناخت بوجود میاد، اگر ارتباط دارن باهم میشه گفت عشق اگه نه اسمش هیچان ه

اگه به فرض اون اقا 40 سالش باشه یعنی تو اوج موفقیت خودشه. ولی شما چون 20 سال ازش کوچک تری، پسرهایی هم سن و سالت هنوز به اون جایگاه نرسیدن ولی چند ساله دیگه می رسن. 

طبق تعریفی که از فرد گشوده ذهن و فمنیست شده من خودم رو یک فرد گشوده ذهن و فمنیست می دونم که احترام و ارزش زیادی برای افراد روشن فکر قائلم. 🌿 اپن ماید یا گشوده ذهن یعنی فردی که به ایده های جدید و دانش و دیدگاه های افراد بدون پیش فرض های ذهنی ارتباط برقرار می کنه. 🌿 اینتلکچوال یا روشن فکر هم به فرد متفکر و اندیشمندی گفته می شه که دارای تحصیلات علمی هست و با استفاده از عقل گرایی و داشتن دغدغه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و غیره به تحقیق و تولید ایده می پردازه. 🌿 فمنیست هم فردی که باور داره جوامع دیدگاه مردان رو در اولویت قرار دادن و بیان می کنه که زن و مرد می تونن حقوق دیدگاهی و جنسیتی برابری با هم داشته باشن. 🌿
اگه به فرض اون اقا 40 سالش باشه یعنی تو اوج موفقیت خودشه. ولی شما چون 20 سال ازش کوچک تری، پسرهایی ه ...

هر پسر همسن خودم میاد سمتم رد میکنم

دوست دارم شوهرم پخته باشه

بابام از لحاظ مالی خیلی ساپورتمون میکنه ولی خب جدیه احساسشون اصلا بروز نمیده از این لحاظ درست میگی ...

اوکی سن بالا ده سال ۷ سال اصلا ۱۱ ۱۲ ۱۳ سال تهش

نکن اینکارو خودتم میدونی منطقی نیست 

اگه میبینی شدیده حتما برو دکتر زندگیتو نابود نکن 

جنگ با خودت از اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی به یه بی ظرفیت شان!