2752
2734
عنوان

آموزش همسرداری، شوهر داری، رفتار مناسب با طرف مقابل

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 36 پست
تو دوران اشنایی زیاد واسش خرج نتراش پسرا الان از دخترایی ک خرجشون زیاده فراری ان

خرج نتراشیدم ، خرج کردم ولی رفت ، روز اول آشنایی اومد ، گفت فردا تولدمه ، رفتم براش ساعت گرفتم.

عه سلام. ☺️ بیداری شما ؟! ☺️ لینک همین مطلب که البته لینک همون کانال آموزشیه هست که گفتم 

آره بیدارم مثلا دارم درس میخونم ، امتحان زبان دارم .

کانالش کجاست ؟ کدوم برنامه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یاد یک آهنگ قدیمی افتادم میگه شوهر ....شوهر.....🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

من تنها رفتارم با نامزدم کم محلی بود😐🙂اونم شد شوهرم تنها راه بدست آوردن یه مرد غروره و بی محلی 

من تنها رفتارم با نامزدم کم محلی بود😐🙂اونم شد شوهرم تنها راه بدست آوردن یه مرد غروره و بی محلی&nbs ...

الآن جواب نمیده ، این نسخه واسه دهه ۶۰، الآن بی محلی کنی، میره گرینه بعدی؛ سردی ببینه از جای دیگه گرم میشه ، 

2731
آره بیدارم مثلا دارم درس میخونم ، امتحان زبان دارم . کانالش کجاست ؟ کدوم برنامه؟

وااا مگه زبانم امتحان داره؟!☺️ ماشاالله شما یه زبونی داری که با دو کلمه تهدید کارم به بیمارستان کشیده شد!😂😂 (شوخی کردما )

آفرین به شما که درس می‌خونی ، موفق باشی 

(من هر وقت حالم بیشتر گرفته‌س بیشتر شوخی می‌کنم ، همین الان می‌خواستم یه چیز دیگه بگم اما گفتم بسه ☺️ البته منظورم شوخی مؤدبانه‌س نه بی‌ادبی🙏☺️)

کانالش تو تلگرامه .

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
بله ترم دوم ، ارشدم ، روان شناسی کودک 

باریکلا ، واقعا کیف می‌کنم وقتی می‌بینم دخترای وطنم اینقدر موفق و فعال هستن و از نظر سطح علمی خودشونو بالا کشیدن. هرکسی رو می‌بینم که داره درس می‌خونه بهش افتخار می‌کنم. 

دم شما گرم ☺️ شما حیفی قدر خودتو بدون ، امیدوارم بهترین شخص بیاد تو زندگیت ، یه کسی که بهت بگه چقدر با ارزشی ☺️🌹

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
باریکلا ، واقعا کیف می‌کنم وقتی می‌بینم دخترای وطنم اینقدر موفق و فعال هستن و از نظر سطح علمی خودشون ...

فعلا جذب مون مشکل داره، بهترین نمیاد هیچ ، متوسط داغون شبه کمال گرای، تو...همی میاد....

فعلا جذب مون مشکل داره، بهترین نمیاد هیچ ، متوسط داغون شبه کمال گرای، تو...همی میاد....

نمی‌دونم والا ، شاید همه‌ی این‌ها من باشم ☺️

چقدر بدم میاد از اینایی که نی‌نی یار  صدا میزنن بدبختای عقده ای

دقیقا کبری خانوم های سایت ن ، کوچه قبلا یکسری پیر زن ول و بیکار داشتن ، اینا همونا هستن به روز شده شوننن

2706