2733
2734
عنوان

هیچکس نمیاد خواستگاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 44 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب هم رده خودتون میخواین کار کمی سخت  میشه ☺️

شاید قبلا اینطوری بودم ولی الان اتفاقا اصلا به مدرک تحصیلی حتی فکر نمیکنم. میگم فقط انسان و مومن و بااخلاق و باآبرو باشه، یعنی واقعا نیست همچین آدمی؟؟؟ 

2731
شاید قبلا اینطوری بودم ولی الان اتفاقا اصلا به مدرک تحصیلی حتی فکر نمیکنم. میگم فقط انسان و مومن و ب ...

خب چرا نباشه حتما هست حالا نمی‌دونم شاید شما روابط اجتماعی پایین دارید مثل من یا نخواستین البته در این جور مواقع بیشتر آشنا فامیل به هم معرفی میکنند هم پسر هم دختر 

پسر خوب دهه شصتی ☺️
خب چرا نباشه حتما هست حالا نمی‌دونم شاید شما روابط اجتماعی پایین دارید مثل من یا نخواستین البته در ا ...

مشکل همینه که ما آشنایان و فامیلامون کلا به معرفی کردن اعتقادی ندارن. و خودمم اهل روابط آزادانه نیستم. 

توی پست اولم منظورم همین بود خیلیا اصلا لازم نمیشه که در انتظار معرفی شدن بمونن حتی، به محض اینکه وارد 20 سالگی میشن یکی میبینه و میپسنده و با همون اولی ازدواج میکنن و خوشبخت میشن (زیاد دیدم). 

ولی امثال ما... کلا هیچ چیز مفت و راحتی به من نیومده، انگاری خدا دلش میخواد سر هر چیزی براش ضجه بزنم تا یه نگاهی بندازه بهم 😂

خب چرا نباشه حتما هست حالا نمی‌دونم شاید شما روابط اجتماعی پایین دارید مثل من یا نخواستین البته در ا ...

اتفاقا به شدت تو اجتماع بودم و هستم. اگه بشمرم جاهایی که کار کردم بهت بگم تعجب میکنی، ادارات دولتی، خصوصی، محیط های آکادمیک... خیلی جاها بودم ولی خب... دیگه قسمت اینه شاید ☺️

مشکل همینه که ما آشنایان و فامیلامون کلا به معرفی کردن اعتقادی ندارن. و خودمم اهل روابط آزادانه نیست ...

آره والا ،انگار درد مشترکی داریم تبریک میگم 🤦🤦😅

ولی خواهرام و مادرم مغزمو خوردن منم میگم تو این وضعیت کشور و اوضاع احوال حتی نمیشه بهش فکر کرد کلا دهه شصت محکوم شد به فنا 💔

پسر خوب دهه شصتی ☺️
اتفاقا به شدت تو اجتماع بودم و هستم. اگه بشمرم جاهایی که کار کردم بهت بگم تعجب میکنی، ادارات دولتی، ...

شاید کسی از آینده خبر نداره که هرگز تجربه نکنی خیلی بهتر از تجربه تلخه بنظرم 

پسر خوب دهه شصتی ☺️
شاید کسی از آینده خبر نداره که هرگز تجربه نکنی خیلی بهتر از تجربه تلخه بنظرم 

موافقم، اتفاقا این جمله رو همیشه به خودم میگم ولی بازم یه صدای موذی میاد تو مغزم میگه خب چرا خوبشو تجربه نکنی؟ 🤡

موافقم، اتفاقا این جمله رو همیشه به خودم میگم ولی بازم یه صدای موذی میاد تو مغزم میگه خب چرا خوبشو ت ...

آره اینم حرف بدی نیست ان شاالله که اتفاق بیفته البته از نوع خوبش 🙂

پسر خوب دهه شصتی ☺️

پزشک چی هستین؟

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
کسایی که خیلی لِول شون بالاست از نظر اجتماعی و اقتصادی پسرا میترسن برن سمتش که نتونن جواب مثبت بگیرن ...

دقیقا

الان دختر خواهر شوهر من تک فرزندم هست شاغله از خوشگلی هیچی کم نداره انقدر اجتماعی و خوش سرزبونه که من گاهی میگم ماشالله چقدر خوب حرف میزنه 

ولی خاستگار نداره و 25 سالشه... بعد این دختره وقتی نوجوون بود از یکی شنیدم که رو پسر عموش کراشه.. 

بعد تو یه مراسمی بودیم یه نفر از زنعموش پرسید چرا دختر برادرشوهرتو نمیگیری واسه پسرت؟ زنعموعه گفت میترسم برم به ما دختر ندن 

2706