2733
2734
عنوان

خانومای مذهبی نیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 61 پست
من مذهبی هستم ولی تتو دارم 🤣 منم نیام؟ ممکنه طرحش دلتو بزنه دیگه فکراتو بکن یه طرحی که اصلا پشیمون ...

ممنون عزیزم اخه دیدم الان یکسری میان میگن چرا آفریده خدارو نقاشی میکنی و فلان

اسمم الناز🦋به زودی منم میام تو امضام میزنم بیبی چکم مثبت شد😍❤️میشه برام دعا کنی🙂این امضا در تاریخ ۶/۲/۱۴۰۳
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب عزیزم اگه هر ماه بره که خوب نیست 

هرماه که نمیره مگه حناست؟

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
2731

من اگ از دردش نمیترسیدم میزدم، طرحاشم گرفته بودم🥲

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂 هی خوابیدم و بلند شدم، هر بار گفتم‌‌کاش خواب بوده باشه، اما واقعی بود...💔هنوزم صبح که بلند میشم، همه چی تو ذهنم میچرخه، و یادم میاد که  نیستین... تا کی قراره این ماجرا تکرار شه؟؟؟🥀 
من مذهبی هستم ولی تتو دارم 🤣 منم نیام؟ ممکنه طرحش دلتو بزنه دیگه فکراتو بکن یه طرحی که اصلا پشیمون ...

ی سوال شما غسلتون اوکیه؟ب منظور تیکه انداختن نمیپرسم فقط میخوام بدونم چون میگن تتو و ناخن غسل و وضو باطله  

ممنون عزیزم اخه دیدم الان یکسری میان میگن چرا آفریده خدارو نقاشی میکنی و فلان

نه بابا همین که برا غسل و وضو مشکلی نداره برا من کافی بود 😂

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
ن خب وگرن غسل نمیشه گرفت عزیزم 

کی گفته؟؟؟ چرا احکامو نمی‌دونید چیزی میگید که اون دنیا گردنتونو بگیره؟

این همه خانم مذهبی و چادری ابروهاشون تتو و هاشور داره هیچی.... این همه خانم مذهبی دیدم مهمونی ها بدنشون تتو داره مگه کاشت ناخنه؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

متن روی ستون فقرات پشیمون نمیشی؟ 

مثلا بعدا بخوای لباس مجلسی بپوشی ضایع نیست؟ اونموقع اذیت کننده نیستی برا؟ 

من دوستام تتوی رنگی زدن خیلی راضی بودن 

الانم نریخت 

جای خوب برو 

مثلا من خودم بخوام تتو بزنم جایی میزنم که همش ببینمش ستون فقرات رو نمیزنم چون نمیبینمش😂

ی سوال شما غسلتون اوکیه؟ب منظور تیکه انداختن نمیپرسم فقط میخوام بدونم چون میگن تتو و ناخن غسل و وضو ...

نه تتو ایرادی نداره

آب میرسه به بدن

ناخن و کاشت مژه ایراد داره

ما نگوییم بد و میل به ناحق نکنیم 

انتظار داشتم تاپیک رقص مختلط باشه😂

فقط 42 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 
ببین روی ساعد دست  روی ترقوه خیلی خیلی خوشگله  وای ایکاش روزی منم تتو کنم

نمیخام بقیه ببینن شوهرم گفته یک جایی بزن دیده نشه میخام رو کمر بزنم خوبه؟

ان شاءالله میزنی عزیزم

اسمم الناز🦋به زودی منم میام تو امضام میزنم بیبی چکم مثبت شد😍❤️میشه برام دعا کنی🙂این امضا در تاریخ ۶/۲/۱۴۰۳