2752
2734
عنوان

چجوری حالتو خوب میکنی؟؟؟؟ بیا یه دقیقه

| مشاهده متن کامل بحث + 118 بازدید | 23 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وقتی به فلاکت و نابودی کشیده شده باشم فقط با حرف زدن باخدا سر پا میشم     و غیر از اون ی زره بهتر باشم   فیلم میبینم اهنگ گوش میدم خوراکی یا شیرینی میخورم  بععععد  سعی میکنم آرامش رو به خودم تحمیل نکنم هرکاری دووس دارم و اذیت نمیشم انجام میدم   من خودم تنهایی خوش گذروندن شارژم میکنه

خدایا منو تنها نذار ...
2731
وقتی به فلاکت و نابودی کشیده شده باشم فقط با حرف زدن باخدا سر پا میشم     و غیر از اون ی ز ...

من تا الان درس خوندم ولی یهو حالم بد شد

اصلا نمیتونم تکون بخورم

با کسی هم نمیتونم حرف بزنم 

باید تحمل کنم

پشت کنکور موندن نابودم کرده

یه فیلم حال خوب کن بهم معرفی کن انگیزشی باشه بهتر

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  
Zero O'clock  Magic shop Love myself Euphoria  Epiphany  Still with you 2!3! L ...

مرسیییییی  

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  
من تا الان درس خوندم ولی یهو حالم بد شد اصلا نمیتونم تکون بخورم با کسی هم نمیتونم حرف بزنم  ...

قشنگ درکت میکنم      ولی سلیقه ها متفاوته شاید من مثلا بایه فیلم علمی تخیلی خوشحال بشم  تو حالت ازش به هم بخوره !     ولی فیلم طنز بیشتر فیلمای کره ای طنز قشنگی دارن 

خدایا منو تنها نذار ...
قشنگ درکت میکنم      ولی سلیقه ها متفاوته شاید من مثلا بایه فیلم علمی تخیلی خوشحال بش ...

کره ای زیاد دیدم اتفاقا 

اگه تو ذهنت هست چند تا حال خوب کن بگو فقط خیلی لوس نباشه بخورن بهم عاشق بشن.یذره لوس عیب نداره