2733
2734
عنوان

نمیدونم بعضیا چرا هی پسر پسر میکنن؟!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 40 پست

مامانم چند روز پیش ب داداشم ک داشت با دوستش میرفت دوچرخه سواری گفت مواظب خودت باش دوستت اگه جیزیش بشه ننش یه داداش دیگه داره جایگزینش ما نداریم😐😐😐

من هیچ من نگاه😂

اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن😁 

هه بیشتر افراد این تاپیک میگن که به ظاااهر دنیال برابری هستن بعد میگن کسی که پسر داره عقب مونده ست خب جنسیت چه فرقی داره؟؟؟؟ هرکسی براساس علایق شخصیش دوست داره بچش یه جنیستی داشته باشه نونشو که شماها نمیدین اگر کسی رو دیدین که بین دختر و پسر فرق میزاره و به یکی بیشتر محبت میکنه جای اعتراض داره ولی وقتی یه نفر دلش میخواد بچش پسر یا دختر باشه بیشتر وقتها به روحیات طرف مربوطه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دخترو چندساله میگن پسر از همون اول میگفتن 

خب حالا شما چرا دنبال این بحثایی

واقعا بحثش جالب نیس

بالاخره علاقس 

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
قشر ضعیف و فقیر پسر دوست داره چون فکر میکنه پسر بزرگ میشه میره کار میکنه هر ماه براشون پول و طلا میا ...

اتفاقا ما ک پولدار نیستیم دختر دوسداریم 

شوهرمم میگ دختر ک خرجش کمتره فقط یه جهیزیه میدی ولی پسر نیاز ب حمایت و پشتوانه داره اونم تو این جامعه ما 

میگه اگ پسر بیاریم یکی دیگه هم میخام ک دختر بشه  کلا خیلی عشق دختره من زیاد برام فرق نمیکنه انشالله خدا به هممون بچه سالم بده

خب حالا شما چرا دنبال این بحثایی واقعا بحثش جالب نیس بالاخره علاقس 

مثل اینکه خودت دختر نیستی یا تو این جامعه نبودی ک بفهمی راجب علاقه نمیگم من

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میسپارم به خودت کمکم کن🙏🏻✨

من خودم نه برادر داشتم نه دایی ولی بابام خیلی عمه هامو دوست داره اصلا با یه احترامی باهاشون برخورد می‌کنه انگار ملکه ها اومدن بهش سر بزنن شوهرمم خواهراشو خیلی دوست داره اصلا از حرفاشون از رفتارشان معلومه قلبی خواهرشونو دوست دارن من دوست دارم دخترم همچین پشتوانه ای داشته باشه 

اول دعا کردم دختر داشته باشم رفتم امام زاده نذر کردم حتی تو غربالگری اول گفتن پسره ولی مایوس نشدم دختر شد آخه پسرا رو میدیدم میومدن خونمون از دیوار راست بالا میرفتن با خودم گفت من داداش نداشتم بخدا حوصله پسر بزرگ کردن ندارم 

ولی الان دختر دارشدم هویی خودم آوردم قربونش برم آنقدر برای بابا ش خودشو ناز می‌کنه با باباش بازی میکنه منو راه نمی‌ده😂😂😂 برای بابا آب میاره بالش میاره 

یه خواهرزاده دارم پسره همش چسبیده به مامانش 

الان میگم یه پسر بیارم برای دل خودم من و دوست داشته باشه😅😅😅

پسر نداشته باشن ب کی بگن شومبول طلا😂 اسکل ندیدی تا حالا؟؟؟

رپ قوی‌ای بود ایول👍😂

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  دوستان  "بذار" نه "' بزار"'  که از واژهء گذاشتن میاد.            وَرَهرام ( بهرام ) ؛ فرشتهء پیروزی             ساحل جواب سرزنش موج را نداد🌀گاهی فقط سکوت سزای سبک سری ست