2733
2734
عنوان

برام یک کار تو دبی پیدا شد بنظرتون برم یا نه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3127 بازدید | 130 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رفتی یه عکس از دور تونت سرچ کردی گزاشتی؟🫤

تهرانم از برج میلادش عکس بگیری حلبی اباد توش نمیفته😐

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
اره برا دولدارا خوبه میرن پولدارترم میشن برامردا هم خوبه اسی ب فرض این که تاپیکش فیک نباشه یه زن ...

کلا تاپیک جنجالی دوست داره فک کنم

قبلنم میگفت با یه عربستانی میخاد ازدواج کنه

ِاللهم انی اسئلک من فضلک العظیم💚💙
استارتر عزیز به نظرم اینجا نپرسید برید چند نفر رو پیدا کنید که اونور رفتن ببینید زندگی چطوره چطور ب ...

👍👍🤣🤣ای گفتی.به خاطر فیلم لاتار ی نظر میدن که نرو بهت تجاوز میشه😆

این دوبی هست دیگ 

ببین اگه کسی داری ساپورتت کنه برو به این  موسسات هم اطمینان نکن خودت برو 

ولی اگه کسیو اونجا نداری از همه لحاظ تا یمدت ساپورت کنه بمونی بهتره

ما جنوب هستیم اکثر آقایون ما کشور های حوزه خلیج فارس کار میکنن و اونجا فحشا بیداد میکنه 

طرف ما هر کی میره دبی وضعش توپه زیادم میرن اینجا فقط یه فیلم دیدن دربارش چقد ازش بد میگن   &n ...

منم کارم غیر مستقیم مرتبطه با شارجه امارات

واقعیتش همینه 

اونیکه وضعش خوبه همه جای دنیاخوبه و برعکس

همچین تصمیم بزرگی باید با عقل و منطق و سنجیدن باشه حتی با کمی بد بینی نه اینکه بگیم فقط برررروووووو از این مملکت 

واقعیتش اینه حتی این پاکی که داری رو اصولی پیش نری اون مملکت همینم نداری  

این مزخرفات و از کجا میارین خدایی😶دبی شهر توریستیه!اکثر مردمش مهاجرن!یه درصد امنیت نداشت انقدر گرون ...

ببسن اونجا اگه بیکس و بیپول باشی و خانوم انتهای راهت همینجاست که میگم ، دبی خیلی کشور خوبیه ولی باید یکی باشه ساپورتت کنه 

کلا تاپیک جنجالی دوست داره فک کنم قبلنم میگفت با یه عربستانی میخاد ازدواج کنه

اره همون

وگرنه این حجم از مثلا شنگول و بی اطلاع بودن هم منطقی نیس،من برداشت کردم اسی اسکلمون کرده،درااین صورت خودشه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2706