2752
2734
عنوان

عکس آشپزخونه مورد علاقتون رو بفرستید *-*

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم خونه خریدی  بسلامتی و دل خوش

تو شهرستان،مسکن مهر،ولی هنوز نرفتیم توش،همچنان مستاجریم،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
خیلی هم خوب  انشالله گل پسرت هر چی زودتر خوب خوب شه

ممنونم،براش دعا کن،همینطور که خونه گرفتیم، این مرحله رو هم رد کنیم😩

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
چرا؟؟ چیزی افتاده بود روش؟؟چنوقت بود استفاده کرده بودین منم اون مورد نظرم بود البته بخاطر همین ش ...

فک نکنم من شب قبلش داشتم تمیز میکردم تو آشپزخونه رو سینک سالم بود صبح پاشدم صبحونه بزارم دیدم شکسته مامانمو گفتم مامان سینک شکسته خیلی غصه خورد الان نتونستیم عوضش کنیم هنوز پولش نیست 

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
خوب میشه😊😊😊😊😊😊

خدا از دهنت بشنوه،

حس ششمی؟

درِ گوشم بگو

اوا چرا ؟ البته من خیلی مراقبت میکنم

عزیزم ما هم خیلی مراقبت کردیم ما کلا یه مطبخ داریم تو حیاط اونجا ظرف میشوریم اونجا آشپزی میکنیم از آشپزخونه در حد غذا گرم کردن یا چایی درست کردن استفاده میکنیم تو سینک ظرف نمیشستیم فقط در مواقع اظطراری میشستیم آخرشم شکست 

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
عزیزم ما هم خیلی مراقبت کردیم ما کلا یه مطبخ داریم تو حیاط اونجا ظرف میشوریم اونجا آشپزی میکنیم از آ ...

اخی حیف شد ک 

منم مراقبت میکنم ظرف میزارم تو ماشین 

ولی من  اگه بشکنه هم باز گرانیت میگیرم 😅از سینک استیل خوشم نمیاد سفید دوسدارم 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
اخی حیف شد ک  منم مراقبت میکنم ظرف میزارم تو ماشین  ولی من  اگه بشکنه هم باز گرانیت ...

واقعا واقعا سینک گرانیت سفید رنگ جذابیت و زیبایی خاص خودشو داره بهت حق میدم دوستش داشته باشی

خیلی وقته بی حس شدم  ولی تو رو خدا دوس داره  قطعا خوب میشه به امید خودش  🥰🥰🥰

چییللااااااااااا،نگووووووو

یه چیزی تعریف کنم برات،از پارسال هی ثبت نام میکردم واسه غذای حرم،قسمت نمیشد

دیروز گفتم به نیت فرزاد یه پرس از غذا رو میدم به یکی دیگه،شبش اسممون دراومد، به ف.ال نیک گرفتم واسه شفاش،

واقعا واقعا سینک گرانیت سفید رنگ جذابیت و زیبایی خاص خودشو داره بهت حق میدم دوستش داشته باشی

دقیقا مخصوصا وقتی تمیز باشه برق میزنه 😍😍😍سفیدیش دل میبره اصلا تمیز میکنم جیگرم حال میاد 🤣

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
2706