2733
2734
عنوان

کسایی که شوهرشون نازشونو نمیکشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1558 بازدید | 120 پست
دختر همون خواهرش که بهم تهمت زد سرطان رحم گرفت هنوزم درگیره عقل نداره شوهرم اگه خواهراش  و مادر ...

ببین خدا جواب میده من با چشم بارها دیدم 

خیلی نفوذ دارن خیلی بده

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم بت حق میدم والا ما دخترا هممون همینیم ولی خب شعور ندارن اونا زیاد به دل نگیر😅خودتو سرگرم کن خ ...

امضات ...سال ها آرزوی منم بود...اما وقتی بهش رسیدم...فهمیدم که هدف من فقط رسیدن بهش بود...و تنها رسیدن.....ولی ب ادامه راه فکر نکرده بودم.....

بعضی وقتا ی آرزویی داریم ک مثل ی مشت تو خالی هس

کاربر آق‌ا
امضات ...سال ها آرزوی منم بود...اما وقتی بهش رسیدم...فهمیدم که هدف من فقط رسیدن بهش بود...و تنها رسی ...

نفهمیدم منظورتونه؟یعنی شما الان پزشکی خوندین و راضی نیستین ازش؟

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....
اگر  میزدم قبول میشدم..ولی زمانی قبول شدم ک دیگه خودمو قبول نداشتم ...بابا ول کن حرف ۴ سال پیش ...

😐😐ولی برای من فرق داره،من بخاطر چشم و هم چشمی نمیخوامش،دوسش دارم😖

موفق باشید تو هر رشته ایی که هستید

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....
سلامت باشید من تو هوانوردی  هستم....یکم ب خدا و حضرت عزرائیل نزدیک تریم🤣

هوانوردی؟

😅عه چه شغل جالبی که به این حضرات نزدیک هستین،کلی سوال ازشون داریم😁

میخوای پزشک شی؟

الان دیگه ۲۹ سالمه💔

درس خوندن هم خرج و پول فراوان میخواد هم امکانات که من ندارم

الان دنبال شغلم و با این وجود پزشکی آرزوی محال شده

شوهر من که بی احساس ترین ادمیه که تو عمرم دیدم

اردیبهشتیه

حسرت به دل موندم یه بار بیاد بگه تو چته

چی میخوای

من که حلالش نمیکنم

خیلی جاها باعث ناراحتیم شد ولی هیچوقتم از دلم در نیاورد

خدایا حسرت خاله شدن و به دل من نذار 💔دامن همه منتظرا رو سبز کن،خواهر منم جزوشون باشه....آمین یا رب العالمین 🤲پروردگارا دو تا پسرام نفسای منن،،،،مراقبشون باش👨‍❤️‍💋‍👨
2706