2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واقعا 🤣🤣

سلام از ازدواج منم میگید با چه مَردی ازدواج دارم چجوریه خودش شرایطش و زمان و نحوه آشناییمون اگر امکانش هست یه مقدار توضیح بدین ممنون

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯
اره بخدا من همون روز از یه حس شیشمی دیگه هم پرسیدم گفت 3 یا 4 ماه دیگه ولی شما گفتی بزودی 2 روز بعدش ...

چقدر جالب امیدوارم بارداری شیرینی رو تجربه کنی😍💞

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯
همش حالت تهوع و استفراغ دارم خیلی میترسم کم بیارم  همش فکر میکنم دووم نمیارم

اصلا اینجوری فکر نکن ذهن آدما خیلی مهمه که چطور نگرشی دارن... من تجربه ندارم اما نفس عمیق بکش وقتی تهوع داری و به پزشک هم حتما بگو که راه حل بده در مورده فکرت هم مثبت اندیشی کن همش چیزای شاد ببین نزار ناراحتی یا مشکلات روت تاثیر بزارن❤️