2752
2734
عنوان

خواهرم این عکسپ گذاشته پروف اینستاش بابام دیده+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1618 بازدید | 87 پست

همش فیلتره ک😂

ولی دور از شوخی توهم بذار عکستو اول یه عکس باحجاب بذار بعد هربار یه روسری تو بده عقب😂

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
خوشگله میگم فیلت ر و ارایشه یا تو واقعیتم اینقد خوشگله؟ 

تو واقعیت از اینم خوشگل تره البته بدونه ارایش ناز تره 

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه اول همیشه موش آزمايشگاهی و کیسه بوکس والدینه

حق

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞

جفتتون خوشگلید

چهره شما رو بیشتر بسندیدم

خوب خوب ...بعد مدت ها برگشتم سایت...این بار با هدف متفاوت...یه زن نسبتا خسته  ولی شاکی از روزگار که چالش های زندگی کلی تغییرش داده و قوی ترش کرده...تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم و به ارزوم برسم...نه صرفا به خاطر مزیت های مالیش ...چون روح تشنه مو سیراب میکنه...این جا میخوام از روزمرگی هام بگم...درد دل کنم ...حرفای دلمو که هیچ جا نمیتونم بزنم بگم...برسه روزی که تاپیک موفقیت تو کنکورمو بزنم ...بگو انشالله
2731
همش فیلتره ک😂 ولی دور از شوخی توهم بذار عکستو اول یه عکس باحجاب بذار بعد هربار یه روسری تو بده عقب ...

خودمم صفحه ی اول گذاشتم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
خوشگله جدی

اره میدونم تو واقعیت بدون ارایش خوشگل تره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چقدرم شبیه همین ولی اسی تفاوت سنی تون اصلا مشخص نیست

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
همش فیلتره ک😂 ولی دور از شوخی توهم بذار عکستو اول یه عکس باحجاب بذار بعد هربار یه روسری تو بده عقب ...

پله ای بره جلو مرحله به مرحله 😂😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
گردنش چشه؟ چیزی ندیدم دقت کردم😂

ترقوه ش رو میگه

پله ای بره جلو مرحله به مرحله 😂😂

من خودم همینجوری تو همه چیز آزادی پیدا کردم🥲😂

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
ی عکس بدون فیلتز نداری بدی؟ 

ن والا از خودم زیاد دارم بدونه فیلتتر از اون ن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706