2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چی خریدی  منم 14 پس انداز داشتم ی انگشتر خریدم الان دلم میخواد جمع کنم ی دستبند یا ی زنجیر بگی ...

یه النگو خریدم 😁

منم دلم میخواد یه گربند بخرم

البته همش دس دو میخرم یه چی دسمو بگیره

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
باهاشون چی میخری  از کجا 4 تومن

از درآمدم جمع میکنم باش طلا دس دو میخرم

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
2731
چ خوب کدوم شهری از کجا این کارو پیدا کردی

من آبادانم شهرمون کوچیک اول ت سایت تایپیست ایران کار میکردم بعد ک تایپم خیلی سرعتش رفت بالا از کافی نت شهرمون تایپ پایان نامه و نمونه سوال مگیرم انجام میدم 

همه شهرها میشه ؟ منم میتونم از کافی نت بگیرم ؟حقوقت چقدره

ببین حقوق ثابت نداره هر جقدر بیشتر کار کنی بیشتر مگیری

اره هر شهری ولی باید تایپ کردن بلد باشی فرمول نویسی و تایپ ریاضی و آفیس و ...

2706