2752
2734
عنوان

کیا وسواس فکری دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 40 پست
میدونم میگم وسواس فکری گرفتم نگفتم کسی بیکاره به من فکر کنه

میدونم عزیزم اطرافم دارم کسی که وسواس داره 

یه حرف و برای خودتون بزرگ میکنید و نشخوار ذهنی دارید 

اینو گفتم کع فکر نکنی حرفت یا کاری که انجام دادی حتی به اشتباه قراره بقیه همش بهش فکر کنن و قضاوتت کنن .تموم شد کسی بهش فکر نمیکنه که چی گفتی و چکار کردی

قربون مرامت یه صلوات مهمونم کن شاید خدا به مدد دل پاکت کمکم کرد
برم روانشناس ؟

تجربه خودم اینه چند سال روانشناس رفتم ۲ سالو نیم دارو میخورم اصلا بهتر نشدم بدترم کردن آخرم گفتن باید بری تیمارستان بستری شی 

خودت فقط خودت کاری ک دیگه من نتونستم انجام بدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی مواظب باش  من با شوهرم دعوام شد شدیدا عصبیش کردم برگشت گفت خونتون غسال خونه ست دور از جون ...

حالا شوهرت تو عصبانیت یه حرفی زد که اشتباهم بوده 

تو چرا ناراحتی 

گفته که گفته چون اون گفته پس یعنی همینطوره 

اگر میگفت خونتون کعبه س ،کعبه میشد 

عمرتون طولانی و با عزت. عمر دست خداست برای خودتون زندون و غم نسازید 

قربون مرامت یه صلوات مهمونم کن شاید خدا به مدد دل پاکت کمکم کرد

من آدمی دیدم مشگل شمارو داشته ۳ سال قرص خورده بعد که قطع کرده بعد یکسال باز به نوعهای دیگه شروع به برگشت کرده

آدمی هم دیدم که فقط با یه اراده خیلی قوی و انگیزه آنی تصمیم گرفته و واسه همیشه رها شده

ببین عزبزم وسواس فکری دورازجونت عین ویروسه سرطانه زود جلوشو نگیری کل معز و ذهنتو درگیر میکنه

هرکاری که از روی وسواس باید انجام بدی انجام نده ،سخته خیلی سخته درد روحی میکشی ولی بذار یکماه اصلن دوماهدنهایتش که نمیشه دردروحی بکشی بهتر از اینه که یه عمر سروسواس زندگیت نابود کنی....اینکارو کنی مغزت از نو برنلمه ریزی میشی و بلاخره مقاومتش و وسوسه کردنشو دربرابر دیتاهای قبلیش از دست میده

2731
میدونم عزیزم اطرافم دارم کسی که وسواس داره  یه حرف و برای خودتون بزرگ میکنید و نشخوار ذهنی دار ...

اره در ظاهر آسونه ولی واقعا نمیشه کنترل کرد افکار رو یه مدت خوب شده بودم باز چند روزه بشدت برگشته

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
تجربه خودم اینه چند سال روانشناس رفتم ۲ سالو نیم دارو میخورم اصلا بهتر نشدم بدترم کردن آخرم گفتن بای ...

عزیزم انشالله بهتر میشی نمیدونم چی بگم

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
من آدمی دیدم مشگل شمارو داشته ۳ سال قرص خورده بعد که قطع کرده بعد یکسال باز به نوعهای دیگه شروع به ب ...

درسته باید خودم مقابله کنک از قرص میترسم هیچ کسی ندیدم با قرص خوب شده باشه باید رو خودم جار کنم 

میدونم میگم وسواس فکری گرفتم نگفتم کسی بیکاره به من فکر کنه

چرا بهت برخورد وقتی گف شارژرم به گوشیت نمیخوره؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

من ندارم ولی دوستان اینجا تشخیص دادن دارم علائمش چیه؟

(عکس پروفایلم عکس خودمه) سلاممممم خوشگلهههه چه دماغ خوش فرمی عجب لبایی عاشق لبخند نانازت شدم در یک جمله کل  گل های دنیا جلوی زیبایی تو کم میارن اگه کسی امروزت بهت نگفته من میگم: خیلی دوستت دارم و به وجودت افتخار میکنم .زندگی هنوز هم پره از بوی لیمو و سیب و پرتغال فقط باید بوییدش.عاشق کتاب مخصوصا کتاب های قانون جذب و... خوشحال میشم بهم معرفی کنید و اگه نتیجه ای داشتین بهم بگین. دوست دارم صبح تا شب وسایل قدیمی رو جمع کنم و کنار خودم تلنبار کنم. هیچی تو این دنیا منو به اندازه غروب بارونی زمستون خوشحال نمیکنه.بنده از کاه کوه میسازم.اشک من دم مشکمه لطفا با من یکی دعوا نکنید.. اگه حرفی زدم که با علایق شما مغایرت داشت از همین تریبون معذرت میخوام.خوشبختی مثل بوی نارنگی ته کلاسه وقتی که شروع بشه بوش همه زندگی رو میگیره"اگر ما کردها امیدوار نبودیم خیلی زودتر از بین رفته بودیم." خیلی حرف زدم دیگه میرممم کاربری دست دونفره. داشتم میگفتم خواهر یک عدد شوهر دارم اسمش چیه؟(ارسطو دیگه مگه اسممونمیبینی.)شوهر من الکی پشتش حرف زیاده وقتی مثل دوتا ملخ عاشق کنار هم نشسته بودیم خودش گفت من اولین دختریم که رفته خواستگاریش دختر محمود نقاش و زن چینی و خواهر زاده اوس موسی همش بهونست اینارو حسودا ساختن رابطه مارو بهم بزن چون تو این دوره زمونه شوهر به این اقایی و صد برابر جذاب تر از  شوشویی من مگه پیدا میشه؟

وسواس فکری مذهب میگه شیطان انسان رو ناامید کنه حالشو بگیره مخصوصا صداهای که میشنویم.ناامید میشیم جدیش میگیریم.اول کار باید فکرتو بپذیری و قبول کنی وسواس فکری داره.اما نباید به خودت تلقین کنی که وسواس دارم.هر فکری اومد اذیت کرد.با صدای بلند که گوشت بشنوه به خودت بگو تو فکری من ازت نمیترسم.سعی کن چن تا نفس عمیق بکشی.فکرات اذیت میکنه فکرتو بنویس در مقابلش ی نکته مثبت ازش دربیار بروبروش بنویس.ریشه فکرتو ترستو پیدا کنی.سعی کنی تبدیل به مثبتش کنی

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان

من الان حدود ۱۰ روزه فک کنم ، دندونام حساس شده چرا ؟ مامانم داشت میوه میخورد کاردو میزد به دندوناش . تذکر میدم قهر میکنه. هر روز یه عادت جدید اضافه میکنن تا بهتر گند بزنن به زندگی بچه هاشون.

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
2706