2733
2734
عنوان

🌻🌻🌻🌻زیارت عاشورا می خونم🌻🌻🌻

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 83 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

@درمسیرخدا     @ریوار     @عاشقامامزمان     @خدااااmm   ...

ممنون آبجی الهی که خدا یه نیم نگاه به گرفتاری هایه همه کنه خیلیییییی گرفتارم پایه آبروم درخطره ای خدا ای خدا به خاطر مادرم گناه داره آبرویه من گناه کار رو نریز😭😭😭😭😭

فقط خدااااا
انجام وظیفه است فدات بشم ..یک دنیااااا سپاس بابت دعای خیرتون

از دله پاک و مهربونتون هست که قبول کردید 💚

واقعا ممنونم از لطفی که به برادرم میکنید 

انشاالله اون دنیا دعا گو شما باشه 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲
از دله پاک و مهربونتون هست که قبول کردید 💚 واقعا ممنونم از لطفی که به برادرم میکنید  انشاالل ...

عزیزه دلمی .دو رکعت نماز هم هدیه ب امام حسین از طرف برادرتون میکنم

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
عزیزه دلمی .دو رکعت نماز هم هدیه ب امام حسین از طرف برادرتون میکنم

شرمنده ام میکنی به خدا‌🙏🙏

میدومم کمه امابه جبران لطفتون نماز شب همیشه دعاگو هستم 

انشاالله حاجتروا 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲
@__الله__     @اوج_آسمان     @جان_و_جهانم     @طلایی_متمایل_ب ...

خوشا به سعادتتون هر شب زیارت عاشورا میخونین😍

قبول باشه 🤲

برای امضاتون حمد میخونم و ۱۴ صلوات میفرستم

ممنونم به یاد منم هستی نازنین 

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹گفتم خوشا هوایی کز باد صبح خیزد💖گفتا خنک نسیمی کز کوی دلبر آید❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
@monajonnnni     @ستاره_خندون     @nazroz20     @نخودچی1403 ...

عزززیزم من دعاگوت هستم اگه میبینی تگت نمیکنم به معنای فراموشیت نیس

عزیزم اسم کاربریت برام سخت تگ میشه برای اینه

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
شرمنده ام میکنی به خدا‌🙏🙏 میدومم کمه امابه جبران لطفتون نماز شب همیشه دعاگو هستم  انشاالله ...

دشمنتون شرمنده عزیزه دلم نگو اینجوری..منم برادر جوونمو از دست دادم و داغ جوون هیچ وقت از یاد نمیره . میفهمم چ حالی دارین اگه خواستین منو دعا کنین در عوض من برادرم مجید رو دعا کن .ک ناکام از دنیا رفتن

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
دشمنتون شرمنده عزیزه دلم نگو اینجوری..منم برادر جوونمو از دست دادم و داغ جوون هیچ وقت از یاد نمیره . ...

اخ پس همدردیم 

خدا رحمت کنه برادرت رو 

ولی من مطمئنم برادرم با مولا صاحب الزمان رجعت میکنه 

شما هم امید داشته باشید انشاالله برادرتون دوباره برمیگرده پیشتون چشم حتما همیشه دعا گوی برادرتون هستم 

سلام آبجی جوونم 🌹 وممنون که بیاد همه حاجتمندانی ودعا در حق دیگرانم دارین 💚

انشا الله حاجتت روا. ۱۱۴ صلوات به نیت  شما وهدیه به ۱۴ معصوم  امشب میگم .

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
مرررسی ابجی قشنگم ،والا سین نزده پیاممو هنوز لطفاااا لطفا دعام کن

ان شاالله ک سین میزنه

2706