2733
2734
عنوان

خانومهای عاقل و فهمیده لطفا بیاید راهنمایی کنید 💐🌷

| مشاهده متن کامل بحث + 117 بازدید | 27 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حتی اگه مقصر اون پدر باشه ، باز آدم پشیمون میشه ؟؟؟

یعنی تو این همه سال یه بار پدری نکرد؟

یه بار دست رو سرت نکشید؟

یه بار بغلت نکرد؟

همونا کافیه که تو کوتاه بیای🌻

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
خب ی سوال  یعنی خانواده تون میگفتن جدا شو؟؟؟

آره عزیزم...دخالت های شدید و تعیین تکلیف...حتی میومدن ماه ها خونه ام میموندن و میگفتن خونه دخترمونه مهمون اومدیم مگه چی میشه...همه اش دعوا مینداختن بینمون از من به شوهرم و از شوهرم به من دروغ میگفتن الان درست شدن هااااا ولی اون روزا دمار از روزگار ما درآوردن.من الان بخشیدمشون ولی هرگز ازشون نمیگذرم

مُردَم اَندر حسرت فهم درست/این که میگویم به قَدر فهم توست...
یعنی تو این همه سال یه بار پدری نکرد؟ یه بار دست رو سرت نکشید؟ یه بار بغلت نکرد؟ همونا ک ...

ولی درست تو بزنگاهی که احتیاج به دلگرمی و حمایت داشتم پرخاش کرد که نه نباید برگردی 

ملت از خداشونه زندگیه بچه شون پا بر جا بمونه 

پدر من 

برعکس از خداش بود جدا بشه بچه ش 

ولی درست تو بزنگاهی که احتیاج به دلگرمی و حمایت داشتم پرخاش کرد که نه نباید برگردی  ملت از خدا ...

پدرت نخواسته زندگی تو‌خراب بشه

ترسیده برگردی و شوهرت دوباره اذیتت کنه

وگر نه هیچ پدر و‌مادری دوست نداره بچه اش طلاق بگیره

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
پدرت نخواسته زندگی تو‌خراب بشه ترسیده برگردی و شوهرت دوباره اذیتت کنه وگر نه هیچ پدر و‌مادری ...

یعنی میگید برم خونه شون ؟؟🤔

اگه برم و تحویل نگیره چی!؟؟

اگه برم و فکر کنه کم آوردم جلوش چی !؟؟

یعنی میگید برم خونه شون ؟؟🤔 اگه برم و تحویل نگیره چی!؟؟ اگه برم و فکر کنه کم آوردم جلوش چی !؟؟

اول بگو به مامانت که قراره بری تا اماده باشه

بعد یه جعبه شیرینی و یه کادو برا بابات بگیر و برو شوهرت رو نبر

برو داخل سلام کن برو‌پیشه بابات و‌کادو رو بده

یه ۲۰ دقیقه بشین و برو‌خونت

دیگه بعدش پدرت باید یه حرکتی بزنه تو رفع تکلیف کردی

اول بگو به مامانت که قراره بری تا اماده باشه بعد یه جعبه شیرینی و یه کادو برا بابات بگیر و برو ش ...

به هیچ وجه با شوهرم نمیرم 

چون اولا که شوهرم کلا نمیاد از بعد اون جریان 

دوما 

بابام مطمینم میگه خودت اومدی ولی اون نباید بیاد 

از همین چیزا بدم میاد 

که 

مثلا اگه اینجوری بگه من باید چی بگم 

حس میکنم به غرورم بر میخوره 

مثلا مطمینم میگه ببین ، خودت اومدی ، باشه 

ولی نبینم اونو برش داری بیاریش ها 

اینجوری انگار تحقیر میشم 🥺🥺🥺🥺

به هیچ وجه با شوهرم نمیرم  چون اولا که شوهرم کلا نمیاد از بعد اون جریان  دوما  باب ...

اگه اینجوری گفت بگو ادب حکم میکرد به عنوان بچه و‌کوچیکتر من بیام اینجا 

حالا هم نیمدم که شما بحثهای قبلی رو ادامه بدید 

هر چی بوده گذشته

منم تو‌خونه کار دارم میخوام برم فقط اومدم سری بزنم

بعد پاشو برو‌خونت

اگه اینجوری گفت بگو ادب حکم میکرد به عنوان بچه و‌کوچیکتر من بیام اینجا  حالا هم نیمدم که شما ب ...

اها درسته 

بله جواب خیلی خوبیه 

پس یعنی شروع خواست بکنه گذشته رو ، اینجوری بگم ؟؟

اها درسته  بله جواب خیلی خوبیه  پس یعنی شروع خواست بکنه گذشته رو ، اینجوری بگم ؟؟

اره دقیقا همین رو بگو