2733
2734
عنوان

دختر یا پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 26 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کاری کردی برای پسر شدن یاخداخواست؟برای منم دعا میکنی؟

اره یه هفته قبل اقدام زعفران دم کرده. خرما میخوردیم خودم و همسرم. دوره تخمک گذاریم اقدام داشتم و ارض ا ء شدم.. بزن نت رژیم هست. چشم عزیزم انشالله هرچی خواست خدا و دلت هست خدا بهت بده♥👌🏻

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
اره یه هفته قبل اقدام زعفران دم کرده. خرما میخوردیم خودم و همسرم. دوره تخمک گذاریم اقدام داشتم و ارض ...

من باردارم الان دلم میخواد خدا بهم پسر بده اما فک کنم دختره چون ف.ا.ل تا.ر.وت اینا گفت دختره...میشه درخواست دوستیمو قبول کنی؟

من باردارم الان دلم میخواد خدا بهم پسر بده اما فک کنم دختره چون ف.ا.ل تا.ر.وت اینا گفت دختره...میشه ...

فآل تا .ر .و .ت  چرت و پرته درست مثل تعیین جنسیت های قدیم ، به این چیزها باور نداشته باشین

عه واقعا؟؟؟میگم منم شک کردم انقدررر دقیق میگفت باخودم میگفتم این دستگاه سونو داره مگه

حالا ممکنه واقعا دختر دار باشین اما این دلیل بر درستی تا.ر.و.ت نیست،  جنسیت بچه تنها از سردی  و گرمی و به وضع رحم زن و اسپرم های مرد مربوطه