2733
2734
عنوان

با این بی احترامی که ب خواستگارم کردم ینی برمیگردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7700 بازدید | 166 پست
صبح هم فکنم همچین تاپیکی زدی خوب چرا اقدامی نمیکنی و هنوز تو بلاکن  همون صبح باید از بلاک در م ...

اره از صبح فکرم درگیره فکرکردم برمیگرده یا فراموش میکنم دیدم نمیتونم هر لحظه هی بیشتر و بیشتر میشه استرسم 

اخه دورمون بچه نیست بگم دست بچه بوده بگن هم نمیگه چرا بعد از ۳ روز دراوردی

از این زاویه نگاه کنم نه والا  پسره و مادرش انگار مسخره شدن اسی هروقت بخواد یهو بلاک کنه یهو د ...

اسی میگه ازش خوشم اومده ولی ی دفعه استرس گرفتم بلاک کردم

خوب باید روانپزشک مراجعه کنه 

صبح ازدواج کنه میخواد پدر اون پسر رو دربیاره

برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چی بگم با لگد زدی به بخت خودت😐

...زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...
خانمایی که نظر میدید آن بلاک کن و بگو حواسم نبوده اگه اون پسر برادر خودتون هم بود این نظر رو میدادی ...

میتونه در کنارش مشاور هم بره چرا شانس ی زنگی خوب را از دست بدد

سه روزه فردا میشه ۴ روز  اخه ما دورمون بچه نداریم اصلا  بعد نمیگه چرا الان یادت اومده از ...

بگو حسابت هک شده بوده و این مدت درگیر همین موضوع بودی وقتی هم تونستی درستش کنی دیدی همه مخاطبینت رو بلاک کرده

تو همان جرعه آبی که به وقت سحر، نتوان لب به تو زد زوود اذان را گفتند
سه روزه فردا میشه ۴ روز  اخه ما دورمون بچه نداریم اصلا  بعد نمیگه چرا الان یادت اومده از ...

ولی به نظرم راست راست راست شو بگو بعدم یا میمونه یا میره 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
توروخدا هیچی نگو داغ دلم تازه نکن  پسره یه عطر زده بود فکرکنم چندتومن قیمتش بود ب خاطر قیمت و ...

بلاک کردی دیگه اون دیگه برنمیگرده 🤦🤦🤦🤦 آخه آدم عاقل آدم بدون دلیل منطقی کسی رو بلاک می‌کنه😏😏😏. حالا. خودشو بلاک میکردی مادرشو چرااا؟؟؟

ازبلاک دربیار حداقل بگو دستم خورد یا گوشیم قاطی کرده. 😬😬

2706