2733
2734
عنوان

توروخدا شما خودتون بگین چیکارکنم اومده خواستگاری ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 41 پست

چرا رو میکنی از پسره نمیپرسی ک چرا همچین کردین؟ من خونوادم دیگه دارن پشیمون میشن اخه این رسم خاستگاری نیست و ...

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب بگو باباش ب بابات زنگ بزنه خجالت نداره ک مامانش برای امر خیر میحواد بزنگه دیگه بد ب دلت راه نده ...

همون گفتم قبلا ی بار مامانش زنگ زد ولی دیگه هیچی نمیگم خودش بهم گفته کی میایم با من هماهنگ میکنه باید با خونواده هماهنگ کرد اونم ک دیگه نمیگم خودش میدونه

اینجوری گفتم اون : خانومی فردا بعدظهر حاضر میشی میریم واسه محضر اوکی کردن سوم خرداد ماه بخوایم بای ...

خوب گفتی

اگه تو جلسه خواستگاری هم برخورد مادرش اینا باهات خوب و طبیعی بود فکر نکنم ناراضی باشن

انشاالله هرچی خیره پیش بیاد

عزیزم چاقو زیر گلوش نزاشتی ک خودش انتخابت کرده مگه مشکلی داری ک نپسندن؟ انقد ارزش خودتو پایین نیار

ن اتفاقا خیلی از ایشون بالاترم مدرکم کارشناسی ایشون دیپلم

چهره هم خوبه 

وای خونوادش انگاری خیلی خودشو میکشن بالا خواهرش رفتنی بهم گفت هماهنگ کن باهامون 

ولی من چرا هماهنگ کنم خودشون باید پیگیر باشن

مرسی عزیزم

همون گفتم قبلا ی بار مامانش زنگ زد ولی دیگه هیچی نمیگم خودش بهم گفته کی میایم با من هماهنگ میکنه بای ...

نگران نباش عزیزم

مهم انتخاب خودتونه ک همو انتخاب کردید

مشخص دختر عاقل و باشعوری هستی

باید از خداشون باشه عروسشون شی

درضمن الان دیگه دوره ی پاشنه دراوردن نیست ک روزی صدبار زنگ بزنن ک جوابت منفی نشه

الان خیالشون راحته و سر فرصت و با آرامش دارن پیش میبرن

نگران نباش قشنگم♥️

کلییییی روزای خوب منتظرتونه

عرچند کمی سختی و موانع و اختلاف نظر هم ممکنه وجود داشته باشه

ولی نگران نباش

آخر همه سختیا آسونیه😍😍

خدایاشکرت❤️
چرا رو میکنی از پسره نمیپرسی ک چرا همچین کردین؟ من خونوادم دیگه دارن پشیمون میشن اخه این رسم خاستگار ...

دلم میخواد بگم اینارو عزیزم ولی اینجا میگن پیگیر نشو خودتو کوچیک نکن این هفته نیومدن میگم حتما

دلم میخواد بگم اینارو عزیزم ولی اینجا میگن پیگیر نشو خودتو کوچیک نکن این هفته نیومدن میگم حتما

خب پس خودتو بی تفاوت نشون بده ب پسره. 

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖

من اگه با یکی ۵ سال باشم هیچوقت ازش خجالت نمیکشم ک حرف دلمو بزنم. بعدم اون باید خجالت بکشه چون این رسم خاستگاری نیست ک 

خوب گفتی اگه تو جلسه خواستگاری هم برخورد مادرش اینا باهات خوب و طبیعی بود فکر نکنم ناراضی باشن انش ...

خوب بودن تو اولین جلسه دومین جلسه بغلم و بوسم کردن لبخند میزدن بهم 

انشالله مرسی عزیزم

2706