2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگ زحمتی نیست برات لطف میکنی

مدیتیشن انجام بده

مدیتیشن ینی روی تنفست آگاه باشی

نفس‌های عمیق بکشی  با هر نفسی که می‌کشی حس کنی نورهای طلایی و پر از انرژی مثبت وارد ریه‌هات و بعد تک تک سلول‌های بدنت میشن حداقل یک روز در میون مدیتیشن انجام بده به مدت ۱۰ دقیقه هر بار

امضای خودمه هرچی دلم بخواد می‌نویسم 🗿

ههفته‌ای دو بار پاهات رو داخل آب نمک قرار بده چون که آب نمک باعث میشه نرژی‌های منفی از درونت به بیرون کشیده بشن اگر که مجردی توی اتاققت آب نمک و گلاب اسپری کن اگر هم که متاهلی توی کل خونه اسپری کن 

حتماً ورزش کن و نشخوار فکری رو کنار بذار

کارهایی که باعث میشن چاکراهای فرعی بسته بشه رو انجام نده مثلاً مثل کاشت ناخن آرایش های غلیظ و اینجور چیزا که راه انرژی رو میگیرن 

پاکسازی بدن و خونه ک روز بیشتر طول نمی‌کشه ولی باید بعدش سعی کنی از اخبار و انرژی‌های منفی دور باشی تا دوباره انرژی‌های منفی توی بدنت انباشته نشن و راه ورود و خروج انرژی رو بگیرند حتماً دکوراسیون خونه رو تغییر بده اگر وسیله‌ای توی خونتون هست که شکسته یا خیلی قدیمی شده و مثلاً چیزهایی مثل گل خشک وجود داره رو دور بریز

ههفته‌ای دو بار پاهات رو داخل آب نمک قرار بده چون که آب نمک باعث میشه نرژی‌های منفی از درونت به بیرو ...

چشم متاهلم گلم چه اطلاعات خوبی عزیزم حتما انجام میدم متشکرم گلم

چشم متاهلم گلم چه اطلاعات خوبی عزیزم حتما انجام میدم متشکرم گلم

قربانت عزیزم ن حدود یک ساله دارم یوگا کار می‌کنم به شدت آدم پرخاشگری بودم همین الانم یه خورده بعضی موقع نمی‌تونم خودمو کنترل کنم ولی خیلی خیلی بهتر شدم و اینکه حتماً سعی کن مثبت فکر کنی و اینکه رویاهات رو هفته یک بار تصور کنی تا به همه آرزوهات برسی من با همین قانون جذب کلی از آرزوهامو برآورده کردم

قربانت عزیزم ن حدود یک ساله دارم یوگا کار می‌کنم به شدت آدم پرخاشگری بودم همین الانم یه خورده بعضی م ...

ای جانم چ خوبببب خداکنه برای منم اتفاق بیوقته من تندنیستم اما پسر پیش فعال دارم هرشب گریه میکنم ازدستش ورفتاراش موندم چیکارکنم دیگه ممنون بابت وقتی ک گذاشتی گل من

2706