2737
2739

اسی باتوجه به حرفای خانمش واینکه خودتم

میدونی اخلاق نداره اصلااینکارونکن مردی که

اخلاق نداره مفتش گرونه نکن خواهرم 

الان ی غصه داری بعدازدواحت غصه هات

میشن صدبرابر نکن عزیزم گوربابای حرف مردم

توتازه۳۴سالته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من واقعا در عجبم واقعااا ااا در عجبم، چطورمتوجه نمیشی. 

میخوای باکله بری تو چاه فاضلاب... 

چطور با 34 سال سن، هنوز انقدر خام و نپخته ای

این متن کپی کردم. خیلیییی واضحه صحبتاش، نیاز به مشورت با مانیست. برو با یه آفتابه آب راهیش کن تو چاه مرتیکه رو.... 

(اصلا اخلاق نداره خائن هست تنوع طلب روانی از دوازده ماه سال و یازده ماه و بدون هیچ دلیلی باهات قهر فقط دنبال تنش جنگ دعوا داد بیدد شکاک زن باز خائن سیگاری ۱۴ سال باهاش زندگی کردم جیگرمو خون کرد همیشه قهر بود مناسبتها قهر بود عزا قهر بود عروسی قهر بود گیرای بیخود مثل روانی ها خوددرگیری شدید گوشی مخفی ارتباط با زنهای خراب حالا دیگه خودت میدونی) 

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 

تهی پای رفتن به از کفش تنگ 👌

سوای تمام ایرادات اخلاقی اش ایشون الان دوتا بچه 17 ساله داره 

منم یه 19 ساله دارم و میدونم چقدر نوجوان و جوان تو خونه داشتن هزینه و خرج داره 

اگر خودت هم شاغل نیستی با این حقوق و بودن بچه ها اصلا نمیتونی زندگی متوسطی داشته باشی، 

چه برسه به اینکه توی رفاه باشی

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2740

بنظرم اگه نسل همه ی مردها هم منقرض شده بود و فقط این یدونه مونده بود، بازم بهش فکر نکن

فقط 42 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 

حتی اگر انسان کارتن خواب باشه و معتاد زندگی کنه،شرف داره به همچین ازدواجی با همچین شخصی

چزا فک میکنید ازدواج به هر قیمتی ینی تاج ملکه ای روی سر گذاشتن!!

شما انسانین برای انسانیت خودتون ارزش قائل یاشید

ینی چی واقعا!!

ینی خودت متوجه نیستی نبایدقبول کنی حالا اون مشکلات وبی اخلاقیاش به کنار اینکه بچه داره اونم نوجوون بخداقسم ادم تنهازندگی کنه بهتره اززندگی باهمچین مردی .تن دادن به ازدواج باهمچین مردی حماقت محضه.آدمی که یه اخلاقی داره هرگزدرست نخواهدشد خودتو گول نزن

برای اینکه همسرتون نتونیته زندگی با شما رو تحمل کنه و جدا شده  وچون خانما معتقدن که یه زن تا پ ...

من خیلی برعکس این قضیه و تو فامیل و اطراف دیدم

هم مرد بد هست هم زن بد... 

اصلا نمیشه قضاوت کرد

من خیلی برعکس این قضیه و تو فامیل و اطراف دیدم هم مرد بد هست هم زن بد...  اصلا نمیشه قضاوت کر ...

منم دیدم اتفاقا 

ولی دید اکثر جامعه همینه 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
2706