2752
2734
عنوان

نا شکری نمیکنم ولی چهره ام رد اصلا دوست ندارم🥺🥲💚💔

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 35 پست
رفتار مردم بیشتر عذاب میده آدمو یه جوری رفتار می کنند انگار خونمون آینه نداریم🥺🥲💚💔

دقیقا 

واسه همین اضطراب اجتماعی دارم اصلا نمیتونم بین مردم باشم همش دستم میلرزه عرق میکنم میترسم مسخره شم

کلا نابود شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا  واسه همین اضطراب اجتماعی دارم اصلا نمیتونم بین مردم باشم همش دستم میلرزه عرق میکنم میتر ...

منم همینطوریم سرمو ميندازم پایین بدنم میلرزه تو اجتماع صحبت نمیکنم سر درد میشم میترسم همش یکی به روم بیاره دوباره🥺🥲💚💔

اگه دلت گرفت تگم کن میام باهات درد و دل میکنم یه انسان ساده که عاشق صحبت با آدم های مختلف هستش.
منم همینطوریم سرمو ميندازم پایین بدنم میلرزه تو اجتماع صحبت نمیکنم سر درد میشم میترسم همش یکی به روم ...

ببین باور کن اینا فکرای توئه

به جز چارتا فامیل فصول دیگه کسی با قیافه کسی کار نداره تو این دوره.

من فرم صورتم مخصوصا پیشونیم خيلي عذابم میده یه جوریه اصلا همه تا نگا می کنند روشونو اون ور می کنند س ...

آرایش کن ،میتونی با کانتور پیشونیت رو کوتاه کنی اگر بلنده ،اگرم کوتاهه سایه روشنی بهش بده بلند تر میشه

2706