2752
2734
عشق من یه طرفه بود همه رویاهام یهو رو سرم خراب شد مجبورم دیگع  نمیشه ک تنها موند

کاش از منم همین بووود

ولی اون خیلی دوسم داره عاشقمه 

از هم جدا مون کردن نذاشتن بهم برسیم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میتونی جدا شی بری با کسی ک دوست داره و دوسش داری.  منم مورد اینجوری دیدم

کاش میشد میدونی که همه جا حرف مردم براشون مهمه 

حرف بچها شون براشون مهم نیست فقط حرف مردم

نمیتونم ابروم میره🙂

چون منو نمیخواد (یعنی در واقع عشق و عاشقی نبوده داستان ازدواج ما پیچیده است )حاضر نیس بخاطر من و راحتی زندگیمون قدمی برداره الان با خانوادش زندگی میکنم حالم ازشون بهم میخوره چن بار بهم گفت اگه عاشقت بودم حتما برات خونه میگرفتم

شما ک اینجوری چرا یکی دگ رو بدبخت کردی  دوس داشتی همسرت با یکی قبلا میبود و الانم تو فکرش بود؟

میگم که به اجبار بوده خودم که اینجوری نمیخواستم

حرف من براشون مهم نبود خودشون بریدن و دوختن تن من کردن 🙂

چون منو نمیخواد (یعنی در واقع عشق و عاشقی نبوده داستان ازدواج ما پیچیده است )حاضر نیس بخاطر من و راح ...

هعی خدا همه ی دردی دارن 

چی بگم 

همش دارم خودمو دلداری میدم میگم شاید قسمت بوده 🙂

مادرش اجازه نداد منم لج کردم وبه اولین خاستگارم جواب مثبت دادم واون ماموریت بوداومد فهمید عقد کردم التماسم کرد اما دیگه فایده نداشت، وقسم خورد همیشه مجرد می مونه الان هشت ساله من بچه دارم واون مجرد وهر لحظه پشیمون از تصمیم عجولانه ولج کردنم،زندگیمو شوهرمو دوست ندارم وبه اجبار زندگی میکنم

مادرش اجازه نداد منم لج کردم وبه اولین خاستگارم جواب مثبت دادم واون ماموریت بوداومد فهمید عقد کردم ا ...

اخ چقد درد داره

اونم بهم گفت من دیگه هیچوقت ازدواج نمیکنم همیشه مجرد میمونم کلا از این شهر میرم که نه تو اذیت شی نه من🙂

هعی خدا همه ی دردی دارن  چی بگم  همش دارم خودمو دلداری میدم میگم شاید قسمت بوده 🙂

اگه شوهرت خوبه تو رو خدا بچسب به زندگیت کم کم اون بابا هم فراموشت میشه حضرت عباسی دوران عقدتو خراب نکن هیچکی بعدا به دردت نمیخوره میمونی خودت و خودت اگه شوهرت خوبه و میخوادت خوشبخت میشی

اگه شوهرت خوبه تو رو خدا بچسب به زندگیت کم کم اون بابا هم فراموشت میشه حضرت عباسی دوران عقدتو خراب ن ...

اره خیلی خوبه از همه لحاظ خوبه 

هرچی بگم نه نمیگه

سعی میکنم خودمو درست کنم

دلم نمیخواد اینجوری باشم

خیلی بی ذوقم بی احساسم

بهم گفت چرا یکم احساس نداری عاطفه نداری🙂

چیکار کنم؟ 

2706