2733
2734
عنوان

کیا مثل من دوست دارند برن یه جایی که کسی نشناستشون.

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 21 پست
الان من همچین جایی هستم تک و تنها  ولی غریبی خیلی سخته آدم میمیره از دلتنگی  اصلا خوب ن ...

بخدا منم ت  شهر خودم غریبم کسیم ندارم .تازخ بیشتر توقع میشه از اطرافیان ولی بخدا همسایه دیوار به دیوارمو ندیدم تاحلا

شاید غربت بهتره من تاحالا رفتار غریبه ها رو بیشتر میپسندم

من که قطع ارتباط کردم به همشونم گفتم زندگی من به من مربوطه و تنها کس مهم توی زندگیم خودم و خانواده خودم هستن

شمام برید زندگی خودتونو درست کنید و ...

الان در ارامش بیشتری ام 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الهی متاسفم 😔😔😔😔 خدا به دل شکستت ی نیم نگاهی بندازه کافیه برات تا ببینی دنیا دار مکافاته عزیزم ...

دعام کن آبجی قلبم دگه داره کنده میشه😭😭😭 شوهرم میگه اگه شکایت کنی آبروم رو میبره ولی من به خدا ایمان دارم که خدا هم مجازات اون دشمن رو میده هم شوهرم وخانوادش رو ومنم شکایت میکنم هیچ ترسی ندارم چون خدا رو دارم

فقط خدااااا
دعام کن آبجی قلبم دگه داره کنده میشه😭😭😭 شوهرم میگه اگه شکایت کنی آبروم رو میبره ولی من به خدا ایم ...

انشالا که مشکلت حل میشه عزیزم .

چشم اگه لایق باشم دعاگو هستم خدا رو داری عزیز من 💞

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤