2737
2734
الان خرید عاقلانه یا بازم صبر کنیم

اگه میخوای حداقل یکسال نگه داری، بخر

همیشه همینه

طلا رو ۲۷۰۰بود اومد رو ۳۳۰۰ باز برگشت ۲۷۰۰ دوباره اومد تا ۴تومن الان باز اومد پایین

بازم میره بالا

همیشه همینه میبرن بالا یه کوچولو میاد پایین باز یه صعود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان گرامی ! 

هر چقدر هم ارزون باشه باز گرون میشه پس بخرید 

منم خریدم الانم که ارزون شده مهم نیست برام چون گرون میشه

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2731

مگه قبلا چند بود؟؟؟طلا مگه گرمی ۲ نبود؟😂

منم کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر شاه سومر و اکد شاه چهار گوشه جهان ارتش من به آرامی وارد بابل شد نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این شهر و این سرزمین وارد اید من برده داری را برانداختم، به بدبختی های آنان پایان بخشیدم(بخشی از منشور نامه کوروش بزرگ)کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم منم فرزند کوروش بزرگ منم یک ایرانی اصیل افتخارم وطنم.ایرانم ای ایرانم (کاربری از تاریخ ۸ اردیبهشت ۴۰۳ ساعت ۹ شب ماله من شد تایپک های قبل به من مربوط نیست)
گول نخوردید من قبل از عید جایی شنیده بودم.که همین اتفاق میفته.نرید طلاهاتون بفروشید که داره میاد پای ...

حالا کی خاست بفروشه

مگه دلالیم؟

میخوایم بخریم خوشحالیم که دو هفته پیش گول نخوردیم نخریدیم

2740
من میخاستم طلا بفروشم حیف

رفت رو چهار،جر دادم خودمو بریم بفروشیم شوهرم گفت نههههه تا پنج میره

الان دلم میخواد بیاد خونه پارش کنم

بهش گفتم میاد پایین الان که رو چهاره بفروشیم اومد پایین باز میریم میخریم

حالا کی خاست بفروشه مگه دلالیم؟ میخوایم بخریم خوشحالیم که دو هفته پیش گول نخوردیم نخریدیم

عده ای از ترس ضرر ممکنه بفروشن.به هرحال ثبات نداره.چون دوباره طلا افزایش پیدا میکنه

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
گول نخوردید من قبل از عید جایی شنیده بودم.که همین اتفاق میفته.نرید طلاهاتون بفروشید که داره میاد پای ...

درسته الان اصلاحیه ست. تا ۳۳۰0 میاد پایین و فرصت خریده. بعدش میره بالا درواقع مثل فنر جمع میشه یهو باز میشه

کاربر تیام سابق
2706