2752
2734
عنوان

خانمهای سرکلاژ شده و بارداری پرخطر توروخدا راهنماییم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 37 پست
من رفتم سرویس همونجا یهو ترکید هیچچچ علامتییم نداشتم به تو علتشو چی گفتن؟

گفتن دهانه رحمت یکم نرمه..نمیتونسته بچه بزرگ و تحمل کنه...پسرمم وقتی بدنیا اومد خیلی بزرگ بود

ماه دیگه موعد زایمانم بود...اگ ۹ ماه بدنیا میومد حتما ی پسر تپل مپلی میشد :)))

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
عزیزدلم..... مال منم پسر بود...پسرا یکم ضعیف ترن🥺 اول ۶ ماهگی بود...سیسمونی و اسمشم انتخاب شده بو ...

منم بچه اول بود که پرکشید تازه من دوسالم درگیر نازایی بودم من سخت باردار میشم اوایل فکمیکردم نمیتونم تحمل کنم ولی بعدش فهمیدم چاره ای جز تحمل ندارم  خیلی سخته خیلی اطرافیان نمیتونن ادمو درک کنن من بیمارستان که رفتم گفتن بچه زندس ولی اب نداره امپول زدن مرد خدا اون روزارو نصیب هیشکی نکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من رفتم سرویس همونجا یهو ترکید هیچچچ علامتییم نداشتم به تو علتشو چی گفتن؟

مشکل شما چیبود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
اخه دکتر اولم یکم بداخلاق بود ولی خب باز اون گف ۱۲ هفته سرکلاژت میکنم این دکتر به خودش زحمت نمیده وی ...

کاش پیش ی دکتر بری ک وقت بزاره

معمولا ماماهای با تجربه بیشتر از متخصصا وقت میزارن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گفتن دهانه رحمت یکم نرمه..نمیتونسته بچه بزرگ و تحمل کنه...پسرمم وقتی بدنیا اومد خیلی بزرگ بود ماه د ...

الهی بمنم گفتن بچه وزنش یکم زیاد بود و احتمالا یه پسر تپلی میشده 

منم بچه اول بود که پرکشید تازه من دوسالم درگیر نازایی بودم من سخت باردار میشم اوایل فکمیکردم نمیتونم ...

دقیقا بچه منم ۱۳ ساعت تو زایشگاه ، تکون میخورد و لگد میزد طفلی...

خدا این بچت و برات سااااااالم و صالح و سروقت بزاره تو بغلت با دل خوش😍😍😍

برا منم دعا میکنی...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیقا بچه منم ۱۳ ساعت تو زایشگاه ، تکون میخورد و لگد میزد طفلی... خدا این بچت و برات سااااااالم و ص ...

از ته دلم برات دعا میکنم خدا انشالله زودی جاشو بایکی دیگه پر کنه برات و اینسری انشالله نه ماه تودلت باشه و صحیح و سالم بغلت بیاد

کاش پیش ی دکتر بری ک وقت بزاره معمولا ماماهای با تجربه بیشتر از متخصصا وقت میزارن

والا نمیدونم چیکار کنم اینایی که پیششون رفتم خیر سرشون بهترینای تبریز بودن دیگه گیج شدم بخدا

از ته دلم برات دعا میکنم خدا انشالله زودی جاشو بایکی دیگه پر کنه برات و اینسری انشالله نه ماه تودلت ...

همچنین عزیزم ممنووووونم

نفهمیدی مشکل بارداری قبلیت چیبود؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا نمیدونم چیکار کنم اینایی که پیششون رفتم خیر سرشون بهترینای تبریز بودن دیگه گیج شدم بخدا

همین بهترینا...کمتر وقت دارن دیگه

یکم دوز بهترینت رو کم کن😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا همشونو نعلت کنه🤣

😅😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همچنین عزیزم ممنووووونم نفهمیدی مشکل بارداری قبلیت چیبود؟؟

ن متاسفانه دکتر بیمارستان گف علتهای مختلفی میتونه داشته باشه ولی خود جنین سالم بود

دوروز بودکه جنسیتشو فهمیده بودم اولش گفتن دختره بعدم شد پسر بعدم رف پیش خدا

ن متاسفانه دکتر بیمارستان گف علتهای مختلفی میتونه داشته باشه ولی خود جنین سالم بود دوروز بودکه جنسی ...

الهی بگردم

خدا اون غم هارو برات تبدیل ب معجزه و خوشی میکنه انشاءالله

من شک ندارم که خدا بسیار مهربانه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن متاسفانه دکتر بیمارستان گف علتهای مختلفی میتونه داشته باشه ولی خود جنین سالم بود دوروز بودکه جنسی ...

عزیزم منم متاسفانه تجربه کردم  من اولی قلب تشکیل نشد،دوکی سالم بود وپسر تو چهارده هفته یهو ابریزش کردم رفتم بیمارستان بچه سالم بود الشم کم نبودخوب بود ولی نامردا گفتن باید سقط کنی نمیدونم چراخریت کردم بچه سالم ابش خوب اجازه دادم کوتاژم کردن،سومی بازبعد یه سال دارو ودوا قلب تشکیل نشد بازم یه سال دکتر ودوا درمون الان باردارم خداروشکر ،تو ازمایشم مشکل انعقادی داشتم امپول انوکسا میزنم واسپرین ،طول سرویکسم تو ان تی ۳۱بود حالا قراره انومالی بازاندازه بگیرن ان شالله که کم نشده باشه چون سرکلاز واقعا سختمه ،بچم دختره ولی خیلی دلمون میخواست پسربود وجاش برامون پرمیشد من سنمم بالاست

2706