2752
2734

اگه عمل نکنی به پای سالمت بیشترفشارمیاد من دوسال رفتم دکتر دارومصرف کردم امپول زدم خوب نشد ولی باعمل عالی شدالان اونکه عمل کردم قویتره تاپای سالمم

خدایاتکیه داده ام به آسمانی که تو روی ابرهایش نشسته ای♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چیزی توی زانو میذارن؟مینیسک میدوزن؟؟؟؟چکار میکنن

یه پروتز به جای مینسک میذارن زیرزانو رگ. صلیبی هم یه نخ مخصوص داشت اونم دکتر به جای رگ برام گذاشت البته شما فقط مینسک هست 

رانندگی برام ضرر داره؟؟؟؟

بله من رانندگی میکردم زیرزانوهام ورم میکرد زمستوناهم دردداشتم زانوبندمیبستم عمل کردم راحت شدم

حتما خیلی هم عمل گرونی هست

من  سال 95بیمارستان خصوصی عمل کردم هشت میلیون البته رگ. صلیبی هم بود پروتزهم المانی برام گذاشت گرون شد الان بیمارستان دولتی بابیمه عمل میکنن زیاد نمیشه عزیزم

ممنون از همتون که راهنمایی کردید خیلی لطف کردی باران جان،ایشالله همیشه خوب باشی عزیزم

ممنون عزیزم نگران نباش ولی حتما پیگیر باش بروبیمارستان دولتی دکترای خوب زیاددارن منم چون پسرعموی مادرم ارتوپد بود رفتم بیمارستان خصوصی برام عمل کرد وگرنه دولتی هم دکترای خوبی داشت 

ممنون عزیزم نگران نباش ولی حتما پیگیر باش بروبیمارستان دولتی دکترای خوب زیاددارن منم چون پسرعموی ماد ...

والا دکتر که بهم گفت ترمیم نمیشه،عملم نمیخوای

دیگه هم نیاز نیست بیای دکتر ،برو احتیاطش کن

ماساژم خوبش نمیکنه؟

2706