2733
2734
عنوان

تو سخت ترین دو راهی زندگیم گیر کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 38 پست
خب بابات حق داره بزرگترا میان خاستگاری  پسر که تنهایی پا پیش نمیذاره

خب اینم گفت خانواده ام شهرستانن ولی قبل از این که این اتفاق بیوفته گفت مامانم دو هفته دیگه میاد میخواد با خانواده ات حرف بزنه بابام گفت نه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هنوز زوده برا ازدواجتون به فکر درس و دانشگاهتون باشید  موقعیت های زیادی قراره سر راهتون قرار ب ...

ما نمی‌خواستیم الان ازدواج کنیم می‌خواستیم خانواده ها بدونن یه عقدی نامزدی چیزی کنیم تا درس من تموم بشه بعد

۲۰ دانشجو مهندسی شیمیم

بنظرم عجله نکن عزیزم. ایشون باید تلاش کنه برای به دست اوردن شما موقعیت های مناسبی ممکنه در اینده داشته باشی .بذار زمان حلش کنه. کاری انجام نده بعدش پشیمون بشی. 

بنظرم عجله نکن عزیزم. ایشون باید تلاش کنه برای به دست اوردن شما موقعیت های مناسبی ممکنه در اینده داش ...

حتی باشه هم برام مهم نیست شما نمیدونی خانواده ی من چه حرفایی به من میزنن من تحمل ندارم دوباره یکی دیگه بیا توهین بشنوم 

حتی باشه هم برام مهم نیست شما نمیدونی خانواده ی من چه حرفایی به من میزنن من تحمل ندارم دوباره یکی دی ...

توهین چرا عزیزم. چقدر بد که یه خانواده نتونه با بچش ارتباط بگیره و درکش کنه.خدا کمکت کنه خیر و صلاحت برات اتفاق بیفته