2733
2734
عنوان

تو عقد چطوری باید پول بدهههه میایید🤔🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 58 پست
قبلش شغلتون چی بود

من اوایل عقد هرچی میخواستم برام میخرید ولی نقدی نمی‌داد

بعد خودم بهش گفتم یه چیزی ماهیانه بهم بده چون من یه هزینه هایی دارم که نمیشه همش بگم 

طفلی گفت من نمی‌دونستم چشم میدم

بعدش هر ماه پول می‌ریخت کارتم

الهم عجل لولیک الفرج
بله! ازدواج کرده که پول بگیره. همون طور که ازدواج کرده که دیگه حق کار و تحصیل و بیرون رفتنش از خونه ...

اینا همه کلیشه اس واقعا 

مردا عاشق خرج کردن برای زنن بهشون قدرت میده برای زن خودشون خرج نکنن قطعا برای یه زن دیگه یه زمانی خرج می کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله! ازدواج کرده که پول بگیره. همون طور که ازدواج کرده که دیگه حق کار و تحصیل و بیرون رفتنش از خونه ...

نه والا اکه درست تصمیم بگیره هم حق کار هم تحصیل هم بیرون خودم که شوهرم مدام منو تشویق به کار و تحصیل میکنه والا اینا دیگه خیلی پیش پا افتاده شدن 

و اینکع خیلیا دیگه کار خونه رو دو تایی انجام میدن من خونه پدرمم هستم میبینم بابام چقد به مامانم کم میکنه اخه مگع تو کدوم عصرید اینا رو میگید اینا رو میگید فقط خودتونو قانع به ببخشید مفت خوری کنید تو این زندگی اقتصادی سخت مرد از صبح تا شب جون بکنع زنم بخوره🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺
چی میگی؟  پس برای چی شوهر کرده وظیفشه خرج زنشو بده

همین شما هستید که باعث بدبختی زن ها شدید ، افکار طالبان رو دارید بعد آزادی زن های غرب رو میخواهید ، اگر وظیفه مرد پول دادنه ، پس وظیفه زنم مطیع مرد بودنه ، هر چی که شوشو بگه باید بگه چشب ، ظرف بشور ، غذا درست کن ، خانه داریی کن ، هر شب هم به شوهر سرویس بده چون وظیفشه ، حتی اگر دوست هم نداره مجبوره

همین شما هستید که باعث بدبختی زن ها شدید ، افکار طالبان رو دارید بعد آزادی زن های غرب رو میخواهید ، ...

یعنی میگی مرد اثلا ابدا نباید پول بده به زنش؟  اگه اینجوریه زنم اثلا ابدا ن غذا درست میکنه ن بچه رو بزرگ میکنه و ن خونرو تمیز میکنه

کاش وقتی کسی میره خاطراتشم ببره:):.. 
یعنی میگی مرد اثلا ابدا نباید پول بده به زنش؟  اگه اینجوریه زنم اثلا ابدا ن غذا درست میکنه ن بچ ...

تو همه چیز 50 50 هستن ، هزینه زندگی ، خانه داری ، اگر مثل جوجه منتظرید یکی بیاد غذا دهنتون بزار ، صبح تا شب زیر کولر و بخاری بخوابید ، از این خبرها نیست 

تو همه چیز 50 50 هستن ، هزینه زندگی ، خانه داری ، اگر مثل جوجه منتظرید یکی بیاد غذا دهنتون بزار ، صب ...

عامو چتونه

اینجا استاتر منم   منم چنین حرفی نزدم

دعوا نکنید  حرصم نخورید

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️
تو همه چیز 50 50 هستن ، هزینه زندگی ، خانه داری ، اگر مثل جوجه منتظرید یکی بیاد غذا دهنتون بزار ، صب ...

حالایجوری میگی انگار زنای خانه دار بیست چهار ساعته درحال استراحتن غذا درست کردن تربیت بچه مریضی بچه تمیزی خونه میدونی اینا چقد سختن؟ 

درسته باید تو همچی ۵٠ ۵٠ باشن اون کاربر گفت مرد اثلا وظیفه نداره خرج زن بچشو بده 

کاش وقتی کسی میره خاطراتشم ببره:):.. 
نه والا اکه درست تصمیم بگیره هم حق کار هم تحصیل هم بیرون خودم که شوهرم مدام منو تشویق به کار و تحصی

نه ولله چی؟! ولله آدم‌ اگه درست تصمیم بگیره قوانین کشور و فرهنگ و... تغییر میکنه؟ یا ولله شما معیار زندگی و هنجارها هستید و هرچی شما بگید همه همونن؟! چون مادر شما کار مفیدی و توی زندگی زناشویی و اللخصوص در پرورش سرکار نمیکرد همه همینن؟!! من تو عصر واقعم شما توی نیمه شبی که ظاهرا خیالات واهی و توهین و توهم توش جریان داره.

خواستید جواب بدید براساس قوانین همین عصر و شرایط و آمار مستند همین مردم باشه نه قسم دروغ و شرایط عمتون.

خوش باشید.

(راستی من بارها همینجا گفتم درامدم از همسرم بیشتره ولی خب خیال نمیکنم بابت این موضوع برتری نسبت به زنهای دیگه دارم)

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
نه ولله چی؟! ولله آدم‌ اگه درست تصمیم بگیره قوانین کشور و فرهنگ و... تغییر میکنه؟ یا ولله شما معیار ...

نمیدونم چرا همش میخواید دعوا بگیرید😑😐

یه والا انقد خشونت لازمه نه جوابی نمیدم بهتره ولی روان پزشک برید... بر خشمتون مسلط باشید موفق باشید 

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺
نمیدونم چرا همش میخواید دعوا بگیرید😑😐 یه والا انقد خشونت لازمه نه جوابی نمیدم بهتره ولی روان پزشک ...

دقیقا، دقییییییقاااا میدونستم همچین کامنتی میاد که اون پاراگراف آخر رو نوشتم. آدمای بی منطق تا به وضعیتشون اشاره میشه فورا طرف رو به خشم و... متهم میکنن چون طبق معمول یه چیزی شنیدن و حس کردن باکلاسه😂😂😂😂😂😂😂🤢

البته در این مورد استثنائا درسته. وجود امثال سرکار در جامعه و وضعیتی که پیامدشه و سواستفاده یه عده از اوضاع ذهنی و روحیتو به شدت ناراحت کنندس😕

(پیام بعدی شما رو پیشاپیش میدونم و نمیخونم🤫)

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

عزیز روانشناس به من توصیه کردن که شما باید درمورد مسائل مالی خیلی شفاف با همسرتون صحبت کنید چون توی کل دنیا یکی از مسئله های مهم بین زوج هاست. براتون مثال میزنم: درمورد اینکه دوست دارید هزینه ایی از همسرتون بگیرید یا نه، ماهیانه بگیرید یا روزانه یا هفتگی ، چقدر بگیرید و .... و همسرتون هم وظیفه داره منطقی برخورد کنه چون پول چیز مهمیه و هر آدمی خرج داره و با تعامل باهمدیگه به یه توافق در این موارد برسید، در ضمن عقد و غیر عقد نداره شما همسر ایشون هستید و اصلا روانشناس گفتن که باید قبل از عقد صحبتشو کرد