2752
2734
عنوان

ناخن دست دخترخواهر شوهرم کنده شده با پوست یکی کمک کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انگشت پسر من چند سال پیش لای در مونده بود فقط به پوست آویزون بود سریع بردم بیمارستان بخیه زدن الان ردش هم نمونده  

اگه حرف وزن نداره! پس چه جوری کمر آدم را میشکونه؟ ಥ‿ಥ 
اینو دکتر گفته پیوند نمی‌خورده چون استخوان کنده نشده فقط پوسته .خیلی خواهر شوهرم گریه می‌کنه میگه اگ ...

اگه گوشت و پوستش از بین رفته و کنده شده در میاد 

چون گوشت و پوست رشد میکنن پیوند هم نمیخوره 

فقط خیلی باید مراقب باشه خدایی نکرده عفونت نگیره عزیزم 

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
کسی این موردی داشته یا دیده که در بیاد 

پسر خواهر شوهر من آجر افتاد رو شصتش کلا ناخنش جدا شد یعنی ی لایه پوست بود فقط گوشتشم زیاد نبود ولی جایگزین شد خیلی درد میکرد ولی هر روز هم با بتادین ضدعفونی میکرد و پانسمانش میکرد 

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
اره مادر در که رو هم شده بود گوشت تو ناخن رو با هم کنده بود مونده بود لایه در بجان خودش الان مثل اول ...

امان از دست این خانواده شوهر که انگار مادرای بیچاره از عمد انجام میدن و میشن دایه دلسوزتر از مادر 😤😤

2706