2752
2734
چون مریضم چون با واقعیت و ببینم چون چیزی به جز کار براش ندارم. بی فایدم

چقدر خودتو بی ارزش کردی مگه فقط تو برای اون فایده داشته باشی؟ اصلا زندگی زن و شوهری رو تو چی فرض کردی؟

-𝗡𝗮𝗿𝘂𝘁𝗼🎴-
چون مریضم چون با واقعیت و ببینم چون چیزی به جز کار براش ندارم. بی فایدم

ببین جسم ک هیچی به نظرم روحت مریض شده اتفاقا

این چه طرز حرف زدنه😐مثلا معلم هستین

اگه قراره بعد از دست دادن شغل ما طرفمون رو ول کنیم بهتره بریم یه جا خودمون سر به نیست کنیم

این کاربری دست سه تا رفیق بدبخت کنکوریه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین من یه جا رو متوجه نمیشم  بیماری شما مگه کمر نیست ک عمل کردید ؟!  کسی رو برای عمل کم ...

من استخدام پیمانی هستم

پارسال اولین بار کمرم گرفت در حدی که نتونستم پام و بلند کنم . با آمبولانس رفتم تهران .اونجا دکترا ازم نوار عصب گرفتن گفتن با استراحت خوب میشی و جوونی نباید زود عمل کنی.سه ماه استراحت نوشتن و کمیسیون تایید کرد و بعدش برگشتم سر کار. امسال هم اول مهر به رییسمون گفتم چون دیسکم تازه خوب شده من و حای دور ندین ولی دادن و همون باعث شد یه روز دوباره کمرم بگیره و مجبور شم برم دکتر که دکتر دوباره ۲۰ روز استراحت داد و بعدش خوب نشدم رفتم عمل و بعدش هم دو ماه مرخصی با تایید کمیسیون

الان اداره گزارش نوشته مم مریض نبودم و خودم و زدم مریضی و حروم خورم و توهین کردم

ولی مستدان پزشکیم و اتاق عمل و دارم.تحقیق میدانی هم اومدن همه گفتن این خانواده حلال حروم خیلی حساسن. قضية پرخاشگری اینه تو اداره معاون آموزشیمون بهم گفت مفت خور و منم داد زدم من فقط مریضم و زدم زیر گریه

حالا نمی دونم چیکارم میکنن

چقدر خودتو تحقیر می‌کنی ،هی مریضم جز کار هیچ ارزشی ندارم!!! این همه زن وجود داره تو ایران که تو عمرشون یه روز هم کار نکردن یه هزاری هم درنیاوردن .یکم برا خودت ارزش قائل باش یه ذره خودتو دوست داشته باش 

تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸
بله چون شغلم براش ملاک بوده اگر از کار بی کار شم آبروم میره کار تنها چیزی بود که باعث می‌شد احساس ...

اسی مونده بودی رو زمین؟عیب و ایرادی چیزی داری؟چرا انقد خودتو دست کم میگیری حالمو بد کردی اه به عنوان یه زن واقعا ازت بدم اومد چقدر حقیر آخه 

خواهر مرخصیم استعلاجی بوده... یعنی با تایید کمیسیون و پزشک متخصص اینا رفتن گفتن من تظاهر به بیماری ...

خب بنویسن . تو نامه ی عملو ببری و اینکه پزشک معتمد خودشون تایید کرده کاری نمیتونن بکنن

استارتر همسرت همونیه که سال ۹۹ دربارش تاپیک زده بودی؟ ببخشید بی اجازت تو تاپیکات سرک کشیدم. اما اگه همونه رابطتون از همون اول اشتباه بوده.تو هم انقدر خودتو دست کم نگیر.چرا ارزش خودتو به کار کردن و پول درآوردن برای شوهرت میبینی؟ رابطتون سمیه

مگه میشه با این همه مدرک چرتای اونارو باور کنن؟

امروز حراست بهم گفت اونا هم مدرک دادن! شاخ دراوردم بخدا. حدسم اینه که یکی از همکارام رفته شاهد شده که من سالمم! ولی خب من مدارک دارم. ام آر آی دارم. نمیدونم چجوری میخوان جواب بدن

یعنی علاقه ای نبود فقط بخاطر شغلتون باهاتون ازدواج کرد؟  عذر میخوام دلیل خاصی داشت قبول کنین ا ...

من طلاق گرفته بودم

همسرم هم کارمند بوو و دنبال کارمند می‌گشت

اولین چیزی که مارو بهم وصل کرد کارمون بود

حالا چیکار کنم

با نامردی معا ن آموزشی ممکنه هم کارم و از دست بدم هم زندگیم و

عزیز من این فقط یه شغله.اول این که با یه گزارش بدون دلیل که شما اخراج نمیشی. همون گریه ای که اونجا ...

خواهر بخاطر شغلم همه چی و گذاشتم کنار

دکترام و ول کردم

کارم تو خبرگزاری فارس و دانشگاه دل کردم

به همین راحتی بدبخت میشم

سه بار آزمون داده بودم تا قبول شم

استارتر همسرت همونیه که سال ۹۹ دربارش تاپیک زده بودی؟ ببخشید بی اجازت تو تاپیکات سرک کشیدم. اما اگه ...

از اون طلاق گدفتم

سال ۱۴۰۱ با این شوهرم ازدواج کردم

فکر میکردم خوشبخت میشم 😭

2706