2733
2734
عنوان

من وقتی یه مردی پول نداره برام هیچچچ جذابیتی نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 28 پست

اخه شما خودت شاغلی؟

با پول خودت چی خریدی تا حالا؟

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در واقع پولدار در حد تیلیادر نه در حدی که بشه یه زندگی رو چرخوند

مردی که توان مدیریت یه زندگی رو نداره نباید ازدواج کنه یه دختر رو با خودش بدبخت کنه

انسان تا وقتی زنده هست نیاز به پول داره 

و این هیچ ربطی به پول دوست بودن نداره

شما نمیتونی نخوری چون معده داری !

نمیتونی نپوشی چون یه بدن داری ! نمیتونی نگردی چون یه ذهن داری که نیاز به تفریح و گردش داره !

وقتی بی پولی باعث میشه نتونی سالها یه میوه رو چند بار در سال بخوری مثلا نارگیل و آناناس

اصن شما بگو گوجه سبز

و توان خرید یه مانتو فصلی رو نداشته باشی 

توان رفتن به گردش درون کشوری هم نداشته باشی 

واسه چی زن میگیری 

قانون به اندازه کافی بر ضد زن ها هست تازه با این شرایط هم مردا حق طلاق دارن 

ولی ما چی ؟چرا باید وارد یه زندگی بشیم که هیچ حق و حقوقی نیست

اینو برای اونایی گفتم که هنوز مجردند

وگرنه من که خیلی وقته تر زدم به خودم

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc
در واقع پولدار در حد تیلیادر نه در حدی که بشه یه زندگی رو چرخوند مردی که توان مدیریت یه زندگی رو ند ...

دقیقا و جرئت نداری اینو بیان کنی ‌....جدیدا آقایونم دنبال زن پولدار می‌گردن ...هی پول دوستی فلان....بعضی از دوستان انگار نمیدونن بی پولی میشه بزرگترین اخلاف زن و مرد

اخه شما خودت شاغلی؟ با پول خودت چی خریدی تا حالا؟

تاپیک هاشو یه مرور کردم، ادمیه که مشخص نیست چرا انقدر عقده داره و حس تازه به دوران رسیده هارو از خودش ساطع میکنه، از نظر من منطقی نیست کسی که از بچگی توی خانواده مرفهی بوده انقدر براش واو باشه وضعیت مالیشون و انقدر دنبال به چشم اومدن وضعیتش باشه. شاید رفتار ایشون منطقیه و من منطقی نمیدونمش.

و اینکه وقتی گداگشنه ی هشتاد تومن پول کافه ای و حس میکنی چون دوستت یه قهوه بیشتر به حساب تو سفارش داده از تو و محبتت سواستفاده کرده یا سفارش بستنی دویست تومنی خیلی صورت حساب خاص و زیادیه برات، به نظرم این ادم چندان فرد old money ای نیست، بیشتر وایب ایناییو میده که همیشه عشق اینو داشته یه وضعیت مالی خوب داشته باشه و الان به هر وضعیتی میرسه دوست داره به چشم بقیه هم بیاد و هی تکرارش کنه تا ملکه ی ذهن خودشم بشه بتونه افتخارشو بکنه. 

بعد شما ازش میپرسی شاغلی؟ پول خودت؟ 😆 ایشون اگه پول خودش بود که الان سر در پروفایلشم مینوشتش انقدر کمبودشو داره، تازه جیره خور مامان باباست و انقدرم مایه میذاره ازش 

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
دقیقا و جرئت نداری اینو بیان کنی ‌....جدیدا آقایونم دنبال زن پولدار می‌گردن ...هی پول دوستی فلان.... ...

اینم بگم که من شوهرم قیافش برام خیلی جذاب بود 

ولی الان بعد این همه سال و سختی های زیادی بخاطر انتخاب های اون و کار نکردنش کشیدم 

اصلا برام جذابتی نداره چه بسا ازش بدم هم میاد 

حرص نخور عزیزم یه تایپیک سادس😘

بله حتما 🌸✨

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
تاپیک هاشو یه مرور کردم، ادمیه که مشخص نیست چرا انقدر عقده داره و حس تازه به دوران رسیده هارو از خود ...

ببخشیدا ولی شما انتظار داری استارتر گشنگی و تشنگی بکشه فقط بخاطر اینکه ثابت کنه پول پرست نیست ؟

پول پرست یعنی نونت حاضره لباست حاضره خونت تکمیله همه چیت اوکیه 

حتی شرایط برای به دنیا آوردن بچه هم داری و از لحاظ مالی مشکل نداری 

ولی چشمت دنبال ماشین تیلیاردی هست دنبال تاج طلای زمرد دار و الماس دار خونه ویلایی ۲۰۰۰ متر سرمایه گذاری بالای ۵۰۰۰ میلیارد در خارج از کشور ،داشتن جت شخصی و‌...

کدوم دختر اینارو درخواست کرده ؟

به خودت بیا 

بیشتر از این برای مردا نتازونید 

مرد اگه نون هم به زنش نده میتونه بدون دلیل طلاقش بده هنوزم یه قورت و نیمش باقیه 

ولی دختر بخاطر فرهنگ جامعه و سخت گیری های خانواده باید بسوزه و بسازه 

چرا؟

ببخشیدا ولی شما انتظار داری استارتر گشنگی و تشنگی بکشه فقط بخاطر اینکه ثابت کنه پول پرست نیست ؟ پول ...

عزیزم ایشون تو دنیای دیگه زندگی میکنه....الان دیگه روزگاری همه با کمک خانواده هاشون میان جلو و سطح مالی  برای چه زن چه مرد مهمه...والا من هر پسری دیدم اگر یک درصد قصد ازدواج داشته بینهایت براش مهمه پدر اون دختر چی داره و خود دختر شغلش چیه...هر کی ام احساسی تصمیم بگیره خودش بعدا میفهمه چکار کرده

ببخشیدا ولی شما انتظار داری استارتر گشنگی و تشنگی بکشه فقط بخاطر اینکه ثابت کنه پول پرست نیست ؟ پول ...

عزیزم نفس عمیق بکش، بنده معیارام برای انتخاب پارتنر فعلیمم پول، ظاهر، اخلاق بود. دوتا از معیارام دقیقا چیزایین که به هرکی بگی میگه وااا یعنی چی 😆 درحالی که پنجاه شصت درصد رابطه رو تشکیل میدن. یا برام مهمه خرج میکنه و بقیه هی دنبال اینن بهم بگن دوست که وظیفه نداره واست کاری کنه انقدر پول پرست نباش.

در هرحال شما به نظر میاد کامنت منو درست نخوندی، صحبت من تازه به دوران رسیده بودن خود دختر مدنظر بود. نه اشتباه بودن حرفش. شما به نظر میاد امادگی گرفتن پاچه ی هرکسی که حس کنی داره از سوختن ساختن دفاع میکنه رو داری خیلی نگاه نمیکنی واقعا طرف داره همینو میگه یا نه ولی خب الان بهت توضیح دادم میدونی که تارگت اشتباه انتخاب کردی برای رگبار بستن 🌸✨