2752
2734

تک فرزندم مادرمم ۴۲ سالشه ولی حس میکنم اصلا منو دوس نداره فقط وقتی دلش از جایی پر باهام حرف میزنه و خودشو خالی میکنه ولی وقتی من باهاش حرف میزنم در مورد کارم اگر باشه میگه به من چه تعریف نکن درمورد همسرم باشه میگه وای به من چه درمورد جایی باشه بازم میگه وای به من چه و کلا دوس نداره باهام حرف بزنه به خدا با خواهرش و دوستاش کلی حرف میزنه راجب همه چی ولی همیشه به من میتوپه 

وقتی هم باهاش حرف نمیزنم میگه تو خودتی راستش خب تازه همسرم اومده ولی قدیما خیلی حس تنهایی میکردم چون مامانم باهام حرف نمیزد ولی خب منم مثل بقیه جوونا دوس دارپ با مادرم حزف بزنم ولی همش یا میتوپه بهم یا ازم ایراد میگیزه یا میگه تو به این منظور این حرفو زدی (کلا ادم بدگمانیه مخصوصا به من ) در حالی که من تاحالا هیچ کار بدی نکردم که اعتمادشو سلب کنم 

حس میکنم من خیلی تنهام البته شوهرم مرد خوبیه 

وای دقیقا مامانه منه

انقدر امروز گریه کردم انقدر گریه کردم صورتمو ببینی وحشت میکنی تمام چشمام اندازه غورباغه شده 

چرا خدایا من انثدر تنهام چرا مادرم دوسم نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید