2752
2734

دير نيست؟

ما بهمن ماه پيش ثبت نام انجام داديم

و اولين پيش پرداخت رو هه اول ماه داديم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مصاحبه برای چی  ببخشید میشه توضیح بدین؟ سنجش هم باید ببریم؟

بالاتر گفتم عزیزم 

پسر من چون نتونست جواب بده ،فرستادنش پیش روانشناس برا سنجش ،که اونم گفت عدم تمرکز داره 

اما اگه بچتون میتونه و بلده نگران نباشید

من بچم ۴ونیمه کی باید ثبت نام کنم ؟ میشه پیش ۱نفرستم فقط پیش ۲ بفرستمش

بله من نفرستادم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

والله من ن پیش ۱ ن پیش ۲ بردم

مهد قرآن بردمش 

یه مهد سرگرمی 

یه کلاس ژیمناستیک

خودمم تو خونه آموزشش میدادم

همون پایه ابتدایی خوب پیش بره حله

فقد پول میخوان الان 

همه چیز رو برای خودت مهم نکن از بعضی چیزا فقد باید رد شد....!
بالاتر گفتم عزیزم  پسر من چون نتونست جواب بده ،فرستادنش پیش روانشناس برا سنجش ،که اونم گفت عدم ...

من نمیخوام برای تیزهوشانو اینا بفرستم فقط پیش دبستانی معمولی میخوام ثبت نامش کنم 

لی لی بلده. شمردن اعدادم بلده  فصل هارو بلده منتها به ارتیب نمیگه

سلامت باشن عزیزم :بچه من آبان ۹۸  باید سال دیگه ثبت نامش کنم؟

بله بزار امسال حال کنه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
نه اصلا دلم نمیخواد تمرینات و زیادی داشته بشه همین اول کاری،خودم به شدت مخالفم،فقط تو این موندم کدوم ...

من دخترم پیش بردم هیئت امنایی 

و برای کلاس اول بردمش دولتی عالی بود واقعا 

حتی از برادر زاده هام ک غیر دولتی هستن بهتر بود بخدا 

اونا همش فیس و فاس دارن پول بدین میخا جشن بگیریم پول بدین برا فلان کار و............

الانم میره دوم بازم میزارم دولتی 

من نمیخوام برای تیزهوشانو اینا بفرستم فقط پیش دبستانی معمولی میخوام ثبت نامش کنم  لی لی بلده. ...

اینجا هم تیزهوشان نبود 

فقط مدرسه ها و پیش دبستانی های بودن که اسمشون جز بهترین هاست 

وگرنه میگم که تو خیابون خودمون ده تا پیش دبستانیه که اصلا اسم بچه هم نپرسید فقط گفت یک سوم مبلغ رو بریزید و ثبت نام همین 

2706