2733
2734

مدرسه محل ما زده خرداد ثبت نام میکنه. سنجش بردم واکسن هم زدم. فقط دختر من پیش دبستانی نرفته مشکلی نداره؟؟ سواد داره هم فارسی هم ریاضی

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پیش دبستانی های غیردولتیم محاسبه دارن؟

بله پسرمن امسال پیش دبستانی غیردولتی بود هم مصاحبه داشت هم سنجش 

وزن فعلی۶۹ وزن هدف۴۳    من میتوانم😍                                      کاربری از خودم و خواهرمه🤌🏻
مدرسه محل ما زده خرداد ثبت نام میکنه. سنجش بردم واکسن هم زدم. فقط دختر من پیش دبستانی نرفته مشکلی ند ...

باید مدرک پیش دبستانی برا ثبتنام ببری اجباریه 

اللهم عجل لولیک الفرج🤲 
پیش دبستانی نرفته چکار کنم؟ 

اول برو مدرسه ای ک میخوای ثبتنامش کنی ببین مدارک چی میخوان اگه مدرک پیش خواستن میتونی بری مهد نزدیک ب خونتون یه مبلغی بدی مدرک بهش بدن 

ما یه اشنا داشتیم اینکارو کرد بستگی ب مهد کودکه داره ببینماینکارو میکنن یا نه  

اللهم عجل لولیک الفرج🤲 
اول برو مدرسه ای ک میخوای ثبتنامش کنی ببین مدارک چی میخوان اگه مدرک پیش خواستن میتونی بری مهد نزدیک ...

پارسال پرسیدم گفتن اونایی ک پیش نرفتن یک ماه زودتر میان مدرسه 

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️